Додатки Google для Android, про які ви не знали

Програми від Google є на кожному Android-смартфоні – PlayMarket, Google Maps, Youtube і ін. Знають всі користувачі. Однак крім загальновідомих додатків Google випускає і інші програми, які ми і розглянемо з вами нижче.

Snapseed

Додаток Snapseed є повноцінним мобільний редактор для фотографій, здатний працювати зі знімками на професійному рівні. У програмі є всі необхідні інструменти для роботи з графікою, крім цього можна відзначити Дане наявність функцій автоматичної корекції, завдяки яким можна швидко і просто поліпшити картинку.

Androidify

Жартівлива програма буде особливо цікава для дітей. У ньому можна створювати власного зеленого робота, який служить символом Android, одягати його в різні одягу, ставити в певні пози, дати роботу «в руки» предмети і т.д. Результат можна розшарити з друзями і зберегти в спеціальній галереї.

Google Мої карти

Програма стане в нагоді в тому випадку, коли вам потрібно буде створити свою власну інтерактивну карту. Створені карти будуть збережені в вашого профілю Google.

Віддалений робочий стіл Chrome

Дуже проста і в той же час зручна і функціональна для управління комп’ютером зі смартфона. Віддалений робочий стіл Chrome не вимагає установки додаткових додатків на комп’ютер і працює на всіх операційних системах, що дозволяють встановити браузер Chrome з додатковим плагіном.

Meter

Креативне від компанії Google Creative Labs для створення інтерактивних шпалер робочого столу смартфона. На них ви зможете в реальному часі моніторити найважливіші системні показники вашого пристрою.

Google Family Link

Програма розрахована на батьків. З її допомогою можна прив’язати дитячі акаунти до свого смартфону для виконання наступних дій:

  • Відстежувати, як дитина використовує смартфон.
  • Встановлювати батьківський контроль за додатками на влаштування дитини.
  • Блокувати дитячий смартфон (на ніч або після закінчення відведеного часу).
  • Перегляд поточного місця, в якому перебуває дитина.

замість післямови

Ми розглянули кілька Android-додатків від Google, які практично не відомі користувачам. Подивіться в спеціальному PlayMarket – напевно якась програма від розробників Android буде вам до смаку.

Ссылка на основную публикацию