Додаток для скачування музики з контакту: огляд

Соціальних мереж існує досить багато, але серед них з легкістю можна виділити кілька найбільш популярних серед сучасних користувачів. Почесне місце серед них займає ВКонтакте – ресурс, відомий, напевно, кожному. Він примітний тим, що, крім можливості спілкування, користувач може скористатися і безліччю інших функцій. Наприклад, у нього є доступ до величезної бібліотеки мультимедіа, тобто до музики, фільмів і т.д.

Примітно, що ви також можете і скачати музику з контакту на комп’ютер. Правда, для цього доведеться вдатися до допомоги сторонніх утиліт, однак процес зовсім нескладний, і його не варто боятися. Що ж, розповім детальніше про те, як відбувається процес скачування музики з даної соцмережі.

Програми для скачування музики

Як ви вже, напевно, здогадалися, існує спеціальна програма для скачування музики вконтакте, причому навіть не одна, а кілька. Кожна з них заслуговує на докладну розповідь, але я постараюся обмежитися лише самою основною інформацією.

  1. Vkontakte.dj. Щоб подивитися, як працює це додаток для скачування музики з вконтакте, зайдіть на однойменний сайт розробника, клікніть по кнопці «Завантажити» і виконуйте нескладну інструкцію по установці. Після інсталяції утиліти, на робочому столі з’явиться ярлик, вам потрібно клікнути на нього. Далі Vkontakte.dj запуститься, у вікні програми можна завантажити музику vk, просто натиснувши на відповідну кнопку.
  2. VKSaver. Думаю, багато хто чув про це додатку, адже воно заслужено користується величезним попитом. Процес завантаження та установки відбувається дуже легко: вам потрібно лише зайти на сайт розробника, щоб завантажити утиліту абсолютно безкоштовно. Далі необхідно встановити її, закривши попередньо всі відкриті браузери. Після завершення процесу установки, навпроти кожної аудіозаписи в ВК з’явиться значок завантаження. Натисніть на нього, тим самим, автоматично запустивши процес скачування пісні.

Модулі для браузера

Завантажувати музику в соцмережі ВКонтакте можна й іншим шляхом, використовуючи відповідні плагіни для вашого браузера. Наприклад, для Mozilla Firefox можна завантажити DownloadHelper, який, крім вищеописаної функції, «вміє» також завантажувати відео.

Ще один популярний плагін – NetVideoHunter Video Downloader, який після установки вбудовується в веб-оглядач та дозволяє швидко завантажувати улюблену музику.

Ссылка на основную публикацию