Додаток Dropbox для Windows 10 тепер підтримує Windows Hello

Компанія Dropbox була одним з перших великих розробників, що випустили універсальне додаток для Windows. Напередодні компанія випустила велике оновлення для свого застосування, який призначений спеціально для пристроїв з Windows 10. Додаток було розроблено у співпраці з Microsoft і містить безліч важливих нововведень, в тому числі підтримку перетягування з Провідника Windows, аутентифікацію за допомогою Windows Hello і багато іншого.

Windows Hello є однією з найцікавіших особливостей Windows 10. Вона дозволяє захистити пристрій за допомогою біометричних даних користувача. Деякі розробники вже встигли додати підтримку цієї функції в свої додатки, а тепер, як уже було сказано вище, до них приєдналася і Dropbox. Інакше кажучи, розблокувати додаток Dropbox відтепер можна шляхом ідентифікації своєї біометрії. Слід, однак, відзначити, що для використання Windows Hello в поєднанні з Dropbox необхідний сканер відбитків пальців, або спеціальна камера, здатна розпізнавати сітківку ока і обличчя користувача.

Решта змін в цій версії компанія описує наступним чином:

  • Оновлення для Windows 10: покращена продуктивність і прискорений запуск нашого застосування для універсальної платформи Windows.
  • Швидкий пошук: можна не натискувати на значок пошуку – просто наберіть пошукової запит.
  • Інтерактивні повідомлення: можна прийняти запрошення в загальну папку, не відкриваючи сам додаток.
  • Функція «Перетягування»: щоб перемістити або скопіювати файл в Dropbox, просто перетягніть його туди з Провідника Windows. А ще можна за допомогою перетягування переміщати і копіювати файли з папки в папку всередині самого додатка (щоб копіювати, утримуйте при цьому клавішу Ctrl).
  • Коментарі: можна залишати коментарі прямо в файлах і запрошувати інших користувачів взяти участь в діалозі за допомогою кнопки @ згадок.

Нова версія сумісна з ПК і планшетами на базі Windows 10; версія для смартфонів, за словами розробників, стане доступна «скоро».

QR-Code Developer: Dropbox Inc.
Price: Безкоштовно

 

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию