Додаток Secret дозволяє спілкуватися і ділитися зображеннями на умовах повної анонімності

Додаток Secret дозволяє спілкуватися і ділитися зображеннями на умовах повної анонімності

Останнім часом багато користувачів стурбовані питаннями безпеки даних. Саме тому час від часу в Мережі з’являються новини про спеціалізованому програмному забезпеченні, що надає необхідний рівень захисту даних. Їх розробники обіцяють повний захист різної інформації, починаючи з телефонних розмов та SMS, і закінчуючи передачею даних і відеоконференцією. З останніх прикладів можна пригадати смартфон Blackphone. Не так давно в магазині App Store з’явився новий додаток під назвою Secret, націлене на власників смартфонів iPhone, що забезпечує користувачам спілкування на умовах повної анонімності.

Варто зазначити, що додаток Secret є дітищем однойменного стартапу, створеного Девідом Байттовим, колишнім технічним директором Square Wallet, і Крісом Бадер-Векселером, колишнім менеджером по продуктам Google.

Ресурс Recode зазначає, що сама концепція, навколо якої побудовано додаток Secret, виглядає досить просто. В основі платформи лежить список контактів користувача, який утворює свого роду соціальну мережу. Користувачі підключаються до даної мережі без потреби здійснення будь-якої процедури ідентифікації. В її рамках можна ділитися повідомленнями і фотографіями, оцінювати та коментувати секрети інших користувачів.

На думку розробників, анонімність дозволяє відчувати себе набагато вільніше і активніше брати участь в обговореннях.

До кожного з опублікованим секрету прикріплюється блок коментарів, а іншим користувачам, задіяним в обговоренні, присвоюються випадкові зображення, які залишаються незмінними в рамках одного обговорення. Спочатку користувачі діляться своїми секретами тільки з тими, хто знаходиться в їхньому списку контактів. Однак ті, в свою чергу, можуть поділитися зображенням або текстовим повідомленням зі своїми друзями. Саме так поширюються секрети в додатку Secret.

«Невеликий завісу анонімності є інструментом для вивудження виразів, в той час як акцент на зв’язках (через книгу контактів) робить дані вирази ціннішими як для одержувачів, так і для відправників», – сказав Ем-Джі Сиглер, генеральний партнер Google Ventures, одного з основних інвесторів стартапу Secret.

Примітно, але головна перевага додатки Secret буквально відразу після виходу стало джерелом безлічі проблем. Багато учасників стали виходити за розумні рамки і вдаватися до лайок, провокуючи інших користувачів. Однак розробники передбачили подібний сценарій розвитку подій і надали користувачам можливість відзначати або повністю блокувати проблемні повідомлення.

Додаток Secret можна скачати з магазину App Store безкоштовно. Однак ложкою дьогтю тут є те, що на даний момент воно є лише на території США, і коли добереться до інших країн – поки не відомо.

Спонсором новини виступає PEDANT.RU – ресурс для пошуку сервісних центрів по ремонту iPhone / iPad / iPod. Ви вказуєте проблему, яка сталася з пристроєм, і тут же бачите всі компанії Москви по ремонту техніки Apple з їх цінами. Вибирайте компанію за місцезнаходженням, годинах роботи, відгуками, можливості кур’єрської доставки і іншим фільтрам.

Ссылка на основную публикацию