Додавання преміум техніки за вільний досвід (на прикладі WoWS)

Вельми цікава концепція, додавання в World of Warships преміум корабля Missouri (9 рівень), але найцікавіше – придбання його на за ігрове золото, а за 750 000 вільного досвіду і 1 одиницю кредитів (срібла).

Виходить, що корабель може придбати будь-який бажаючий не вкладаючи ні копійки за преміум техніку – 9 рівня (для порівняння в преміум магазині WoT немає машин дев’ятого рівня, єдиний представник в грі тільки німецький T 55А видає за виконання), але накопичити стільки вільного досвіду просто не реально. Проведемо невелику аналітику від WOT-INFO.

Скільки вільного досвіду заробляється за один бій?

Візьмемо радянський важкий танк ІС-3, вельми популярний в грі. І на його прикладі подивимося, скільки вільного досвіду можна отримати за один бій. Наприклад завдаючи за бій хоча б середньому 1500 шкоди та отримуйте 1000 досвіду за підсумками бою, то це всього лише приблизно 50 одиниць вільного досвіду.

І виходить щоб заробити 1000 одиниць вільного досвіду необхідно в середньому відіграти 20 боїв (приблизно 2 години 30 хвилин). А для заробітку саме 750 000 одиниць вільного досвіду потрібно грати безперервно майже три місяці, розрахунок ведеться без урахування особистих резервів і преміум аккаунта WoT.

Як збільшити заробляє вільний досвід за бій?

Для збільшення кількості одержуваного вільного досвіду за бій, можна скористатися платними послугами у вигляді придбання преміум акаунта world of tanks. Преміум аккаунт збільшує заробляти досвід за бій на 50% і тим самим збільшується отриманий досвід за бій, а разом з ним і кількість одержуваного вільного досвіду.

Другий спосіб використання особистих резервів, які збільшують кількість одержуваного вільного досвіду за бій, припустимо при заробітку чистого досвіду за бій в 1000 одиниць, йде нарахування як зазвичай 5% (отримуємо 50 одиниць) і від резервів 10% (100 одиниць), а в підсумку у нас виходить 150 одиниць вільного досвіду за бій.

Скільки потрібно затратити голди на вільний досвід?

Ще один спосіб придбання вільного досвіду – це переклад досвіду у вільний за Голд (ігрове золото). Є докладний посібник на сайті, тому просто залишимо посилання. Відзначимо тільки той момент, що для перекладу 750 000 досвіду у вільний необхідно не тільки затратити ігрове золото, а й накопичити його на техніці.
У рублевому еквіваленті переклад досвіду у вільний обійдеться в такій кількості:

Переклад досвіду у вільний

курс
обміну
вільний
досвід
ігрове
золото
грошові
одиниці (гривні)
1 до 25 750000 30000 6600
1 до 35 750000 21429 4714

Бажано дочекатися акції і переводити 35 одиниць, за одну голдена.

І для прикладу, варто ознайомитися зі статтею про- Kranvagn, і так воно становить майже ті ж 750 000 досвіду.

Ссылка на основную публикацию