Доктор Стрендж з «Месників 4» відправив Таноса в інший вимір

Варіантів розвитку подій майбутніх четвертих «Месників» ми чули вже чимало, але що якщо сама Війна нескінченності могла пройти трохи інакше? Хочете вірте, а хочете – ні, але все дійсно спочатку планувалося зробити трохи інакше. І ось з виходом книги The Art of Avengers ми змогли побачити сутичку Доктора Стренджа, якої не було в кінофільмі, і, варто зауважити, що Верховний маг навіть спробував проникнути в розум воєначальника, а після в інший вимір його переніс. Нові концепт-арти, які були представлені в книзі, були створені Райаном Мейнердінгом і Ентоні Франциско. На цих знімках ми маємо можливість споглядати битву між Божевільним Титаном і Доктором Стрендж.

Концепт-арт з The Art of Avengers

Спочатку творці картини хотіли звести цих персонажів в бою і продемонструвати у всій красі їх неймовірні здібності, що не були раніше показані в сольнику «Доктор Стендж». До того ж, автори фільму експериментували з потужністю магії Землі щодо космічних Каменів Нескінченності.

Концепт-арт з The Art of Avengers

На одному зі знімків ми бачимо, як Верховний маг стосується чола воєначальника, і проникає в його розум. Якщо ви дивилися фільм «Доктор Стрендж», то, напевно, пам’ятаєте, що те ж саме зі Стренджа робила Старійшина, змусивши його подивитися по-іншому на реальність і на те, наскільки вона крихка. Бути може, після подібних маніпуляцій Танос переосмислив б свої погляди на баланс Всесвіту.

Інший концепт-арт демонструє, як Верховний маг спотворює реальність навколо Божевільного Титана, і відправляє його в інший вимір. Танос потрапляє в пастку, і переноситься в невідомість. Хоча, не будемо забувати, що воєначальник є володарем Каменя Реальності, завдяки якому без проблем впорався б з магією Доктора Стренджа.

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

Але у фінальній версії фільму ми побачили зовсім інший варіант битви Таноса і Доктора Стренджа, а влізти в розум Божевільного Титана спробувала Мантис. На жаль, зараз Доктор Стрендж є однією з жертв Таноса, яка постраждала від клацання. Поки невідомо, чи зустрінуться вони в бою знову, адже для початку треба повернути Верховного мага. Не виключено, що мстити воєначальнику стануть ті, що вижили герої Землі, заручившись підтримкою Капітана Марвел.

Що ж, поки ми можемо лише сподіватися, що незабаром зможемо побачити перший трейлер фільму, а 2 травня 2019 року нарешті зможемо відправитися в кінотеатр на прем’єру «Месників 4».

Ссылка на основную публикацию