Документ Word довго відкривається? Як прискорити word читаємо далі.

Як прискорити Word?

Що таке і для чого потрібен знають всі: відмінний офісний пакет, який розширює можливості від поновлення до оновлення. Але, як і у будь-який інший програми, є неприємна особливість. Від версії до версії пакет обростає безліччю функцій і надбудов, які більшості користувачів просто не потрібні, і про які він навіть не підозрює. MS потрібно йти в ногу з часом, а нам просто друкувати документи. А що в результаті? Остання версія пакету на комп’ютері попереднього покоління вимагає після запуску хвилин очікування.

Перевірте себе – чи все трюки MS Word вам відомі?

Спробуємо прискорити запуск Word

Перше, що нам знадобиться, це скорегувати надбудови Word. Версія значення не має. Відкриємо в занедбаному від імені адміністратора документі MS Word Файл – Параметри. Переходимо до пункту надбудови.

абзац вікна Активні надбудови додатків містить списком ті додатки і служби, які в даний момент готові до роботи і вже працюють. Придивіться до цього списку. У мене разом з Word-ом запускаються плагіни до словника Лінгво, PDF-читалки і ще деякі доповнення, які говорять самі за себе. Свого часу я, як і ви, необачно пропустив установку надбудов до MS Office. Давайте їх відключимо.

Опускаємося вниз сторінки і клацнемо по кнопці внизу Перейти. Відкриється нове вікно, яке дозволить скорегувати список додаванням або відключенням надбудов. Що робити далі, ви зрозуміли. Я знімаю зайві галочки і тисну ОК:

Уже легше. І надалі будьте обачнішими при установці непотрібних плагінів.

Повторимо процедуру виходу в меню через файл, але тепер нам потрібна кнопка додатково зліва. У вікні налаштувань перейдіть вниз і знайдіть ось цей пункт:

Це також допоможе прискорити Word, запобігаючи з’єднання по каналах зв’язку щоразу при запуску програми в новому сеансі.

Як прискорити Word без самого Word-а

  • Пакет Office за обсягом чималенький. Чималі будуть і деякі програми, фільми та ігри, які встановлюються на комп’ютер до або після. І якщо ваш жорсткий диск заповнений хоча б на третину, знайте: система вже діє загальмовано, а вам слід все частіше вдаватися до процедури Дефрагментації файлів жорсткого диска. Повірте, процедура дуже корисна для тих, хто любить зберігати на диску великі файли. Утиліта дефрагментації збере розкидані монтажником по диску файли, що позначиться на роботі Windows сприятливо.
  • Робота таких додатків, тим більше початковий запуск, пов’язаний з об’ємом вільної оперативної пам’яті. Якщо набридло довго чекати, може коштувати просто закрити непотрібні фоном програми?
  • Якщо ваш комп’ютер морально застаріває, однак більш вимогливі пакети MS Office стали звичними, спробуйте просто зменшити дозвіл екрану при тривалій роботі з документами. На своєму старенькому ПК я взагалі знижую колірну гамму до 256 кольорів:
  •  намагайтеся не використовувати додаткові шрифти – наявних за замовчуванням цілком достатньо, а доустановка окрім них постійно буде навантажувати систему при першому запуску в поточному сеансі.
Ссылка на основную публикацию