Досвід і враження від оновленого додатка Google Камера

Досвід і враження від оновленого додатка Google Камера

Деякий час назад Google випустила повністю оновлене додаток «Камера», яке благополучно прийшло на Нексус і інші пристрої з версією Android 4.4.x, а також стало доступно в Google Play як окремий продукт. Даним фактом пораділи користувачі ціаногени, так як рідна камера там, скажімо так, не найкраща. У цей же самий час, можна спостерігати безліч негативних відгуків про технічний і візуальному виконанні оновленого додатка, і сьогодні ми поділимося власним досвідом роботи в новій гуглокамере. А в наступній статті я постараюся познайомити вас з міні відеокамерами, тобто з мініатюрними відеокамерами з датчиком руху які можна купити за низькими цінами.

Перше, і найжахливіше, на думку багатьох, в новій камері – ця величезна кнопка для знімка на чорному тлі, що закриває собою пристойне корисний простір екрану.

Ми, насправді, не вірили, що знайдеться не зрозуміли даної супер-фішки, але помилилися. Подивіться на співвідношення сторін екрану смартфона. Це 16: 9. Подивіться на співвідношення сторін фотографії. Це 4: 3. Як вмістити «більш квадратну» картинку в широкоформат? Раніше проблема вирішувалася тим, що картинка різалася зверху і знизу – ми не могли побачити деталі, які потрапляють в ці області знімка. У підсумку в кадрі виявлялися шматки, які там бути не повинні. Ми інстинктивно фотографуємо так, щоб на кордонах екрану не було зайвого, але після створення підсумкового знімка в його верхній і нижній частинах неминуче виявлялося щось «ліве». Такі фото доводилося різати, і вони виходили схожими на скріншоти стандартного широкоформатного 16: 9 фільму, що не додавало їм краси.

Тепер проблема вирішена остаточно і досить суворо. Ця величезна кнопка на чорному тлі надає активної частини екрану ті самі пропорції фото – 4: 3. Знімок буде абсолютно ідентичним тому, що потрапляє в цей екран. Межі дотримуються піксель в піксель. Це прекрасно.

Якщо з якихось причин зміщена в бік активна область заважає фотографії, то рекомендуємо включити сітку. З її допомогою ловити об’єкт в кадр набагато зручніше.

З відео, все залишилося як раніше (майже). Відеоролики знімаються в широкому форматі, а тому фон кнопки записи напівпрозорий і сітка розтягується на весь екран.

Додаток порозумнішало і тепер нагадує нам, що знімати відео краще горизонтально, а не вертикально.

З невідомих причин зникла можливість робити фото під час відеозйомки і таймлапси. Чому? Ми не знаємо, але сподіваємося, що дані фішки повернуться в гуглокамеру.

В цілому, про інтерфейс можна сказати нічого поганого. Він став більш прилизаним, мінімалістичним, орієнтованим на жестової управління. Свайп від лівої частини екрану викликає меню режиму зйомки, і, в цей же момент, в правому верхньому куті з’являється кнопка доступу до налаштувань.

Налаштування винесені в окремий інтерфейс, і їх стало значно менше. Скаржиться на відсутність ручної експокорекції варто відразу ж пройти в пункт «Ще» і включити її.

Інші налаштування відповідають в основному за дозвіл одержуваних фото і відео, а також дозволяють налаштувати якість фотосфери, панорам і розмиття.

Розумієте – це дуже крутий і глючний режим зйомки, що дозволяє отримати чіткий об’єкт на розпливчастому тлі. Без всяких дзеркалок і фотошоп.

Натискаємо на спуск і слідуємо візуальної підказкою – змішаємо смартфон трохи вгору, утримуючи об’єкт зйомки в центрі кадру.

Чекаємо, поки знімок буде опрацьовано (це відбувається досить довго), після чого радіємо або таким красивим фотках.

Або ось таких артефактів.

Загалом, алгоритм багатообіцяючий, але ще сирий.

Про фотосфери і панорами говорити особливо нічого. Ми їх вже бачили, і вони залишилися точно такими ж.

В цілому, користувачі можуть помітити приріст плавності і швидкості роботи камери, а також зниження рівня замиленості. Любителі точної настройки, безумовно, турбуватимуться втрати деяких ручних налаштувань зйомки, але, для звиклих довіряти вбудованими алгоритмами оптимізації камери, це абсолютно не має значення.

Ссылка на основную публикацию