Драйвер бустер для виндовс 10: установка настройка і використання

Здрастуйте дорогі читачі.

Напевно ви знаєте, що для роботи того чи іншого елемента в комп’ютері існує спеціальне програмне забезпечення – драйвер. В системі подібного ПО передбачена велика кількість. Розробники намагаються постійно випускати нові версії програм, що дозволяє працювати окремих компонентів швидше і краще в цілому. Але як самостійно постійно стежити за виходом подібних вдосконалених варіантів? Якраз для цього існують спеціальні програми. І однією з найпопулярніших є драйвер бустер для виндовс 10. Це проста утиліта, яка потребує від користувача установки на свій пристрій і запуску в автоматичному режимі.

Основна інформація

Згодом драйвера застарівають. Це не тільки впливає на продуктивність обладнання, але іноді навіть призводить до збоїв в роботі системи. Driver Booster є прогой для оновлення драйверів. Вона працює просто. Спочатку відбувається повне сканування операційки і складання переліку вже встановленого ПО. Далі здійснюється перевірка за допомогою мережі Інтернет на актуальність існуючих програм. У разі виявлення застарілих – викачує нові з офіційних сайтів розробників. Після чого самостійно встановлює.

Використання цієї утиліти дозволить помітно підвищити стабільність і продуктивність ОС. Крім того, вона запобігає появі безлічі помилок. Особливо все це корисно для любителів ігор.

установка

Щоб почати користуватися програмою, потрібно небагато – встановити. Для цього необхідно завантажити дистрибутив і запустити його. Під час процесу варто звернути увагу, що з’явиться пропозиція про розміщенні деякого додаткового ПЗ. Швидше за все, воно вам не потрібно. Тому просто вибираємо тип «вибіркова установка»І знімаємо позначки з зайвих програм.

Запуск і робота

Під час старту утиліти проводиться аналіз ОС, після чого з’являється список всього підключеного обладнання та відповідних драйверів. І при цьому немає необхідності в усьому детально розбиратися. Щоб оновити драйвера, потрібно просто натиснути одну кнопку.

Основною перевагою програми є установка програмного забезпечення в фоновому режимі. Тому користувачам не потрібно прочитувати десятки діалогових вікон, відповідати на різні питання та інше. А головне – вивільняється час, яке могло бути витрачено на пошук відповідних версій.

Часто буває так, що клієнти просто не можуть знайти ПО для окремих складових комп’ютера. У подібних випадках допоможе оновити Драйвер Бустер. Що знову ж заощаджує головний ресурс – час.

При цьому варто відзначити, що весь процес «поліпшення»Порівняно довгий. Разом з тим розробник передбачив і це – тут можна поставити позначку «автовимкнення», Що дозволить припинити живлення пристрою після завершення.

Під час процесу з комп’ютером можуть відбуватися незвичні речі – змінюється дозвіл, пропадає або з’являється звук, вимикається екран і інше. Лякатися не варто – це нормально.

Після закінчення необхідно перезавантажити ПК. Щоб переконатися в працездатності додатки, запускаємо його повторно і дивимося дані після аналізу.

У разі якщо ви користуєтеся одним комп’ютером вже кілька років, краще запускати програму хоча б раз на рік. А якщо обладнання було придбано зовсім недавно – щомісяця. Справа в тому, що розробники намагаються завжди поліпшити роботу своїх продуктів, постійно випускаючи нове відповідне ПО.

Не оновлюється

Деякі користувачі зустрічаються із ситуацією, коли драйвер бустер не оновлюється драйвера, а точніше – він зависає на якомусь моменті. Зазвичай це трапляється в разі проблем з мережею. Рішення просте – перезавантажте підключення до Інтернету і сам комп’ютер. Проблема повинна зважитися.

В цілому, використання цієї програми дозволяє не тільки поліпшити роботу пристрою і операційної системи. Головне – вона економить ваш час. При цьому є версія, як для 32, так і для 64біт. А тому її можна використовувати на будь-яких модифікаціях Windows.

Сподіваюся, вам допомогла інформація. Підписуйтесь, і дізнаєтеся ще багато нового.

Ссылка на основную публикацию