Драйвер для навушників Windows 7 не працює – основні причини

Здрастуйте дорогі відвідувачі блогу.

Складно сьогодні уявити нормально функціонуючий комп’ютер, до якого не підключена аудіо-гарнітура. Зазвичай це невеликі колонки. У ноутбуках простіше – вони мають вбудовані динаміки, хоча звучання багатьох з них не можна назвати ідеальним. Як і для інших компонентів системи, для пристроїв відтворення звуку повинно бути своє встановлене ПЗ. Особливо потрібно мати драйвер для навушників Windows 7, так як це обладнання зазвичай комплектується додатково мікрофоном. І без програми все це не буде працювати належним чином.

Причини не працює гарнітури

Існує кілька основних моментів, через які на комп’ютері може не відтворюватися звук:

  1. Немає відповідного програмного забезпечення.

  2. Проблеми з портами.

  3. Пристрій для відтворення аудіо має механічне пошкодження.

варіанти вирішення

Отже, що ж робити, якщо в навушниках пропав звук? Для визначення причини необхідно скористатися стороннім обладнанням. Найкраще якщо це буде кілька ПК або ноутбуків з іншими версіями операційної системи, скажімо виндовс 10, 8 або будь-який інший. Крім того, бажано приєднати до смартфону або аудіоплеєр. Залежно від отриманих результатів, можна буде зробити висновок.

Так, наприклад, якщо навушники не працюють тільки на основному пристрої, значить проблема в ньому. Справа може бути в порте або ПО. Як би це смішно звучало – переконайтеся в правильності підключення. Нерідко це стає причиною. Особливо це важливо для навушників з мікрофоном, адже там передбачено два, а то і три штекера. Головне – правильно поєднати з відповідними роз’ємами. Коли ви впевнені в цьому, значить необхідно переустановити ПЗ.

Якщо ж аудіо не чути ні на одному з перерахованих вище пристроїв, швидше за все доведеться ремонтувати обладнання або навіть купувати нове.

Програмне забезпечення

Сьогодні в більшості випадків компонент, який відповідає за відтворення звуку, зазвичай є вбудованим в материнську плату. Іноді, цінителі якісної музики встановлюють собі окремі карти.

В останньому випадку відповідну програму необхідно шукати на диску, який поставлявся разом з самим обладнанням. Якщо ж його немає або дані на ньому застаріли, зверніться до виробника карти. Справа в тому, що відсутність в гарнітурі будь-якого шуму є нічим іншим, як проблемою встановленого обладнання. А тому для нього і потрібно шукати ПО. Так, як оновити драйвер, якщо його немає на руках? Йдемо на офіційну сторінку розробника і шукаємо інсталяційний дистрибутив. Важливо подивитися версію операційної системи і її розрядність – 32 або 64. Після цього встановити. Все повинно запрацювати.

Окремо варто згадати про таке рішення, як Realtek Audio Driver. Воно являє собою повноцінний набір програм для безлічі материнських плат і окремих карт. Також ця програма відмінно підходить на ноутбук, адже нерідко проблеми з відтворенням аудіо з’являються на цих пристроях.

Утиліту можна знайти на офіційному сайті. Щоб скористатися ним, необхідно просто завантажити безкоштовно відповідний пакет і встановити його. Для цього просто запустіть файл з розширенням * .exe, і виконуйте все, згідно підказок. Відразу після цього має запрацювати. Іноді потрібне перезавантаження.

Що ж, як видно, якщо у вас не працює аудіо-гарнітура, це може говорити про її непрацездатності або про збої з відповідним кодом. Спочатку необхідно точно з’ясувати, в чому саме полягає недуга, а тільки потім шукати варіанти вирішення. Якщо немає шуму через програмних недоробок, значить перевстановлюємо програму для звукової карти.

Сподіваюся, ви знайшли в цій статті для себе щось нове. Передплачуйте і розповідайте про блозі друзям.

Ссылка на основную публикацию