Дракс готовий підтримувати Джеймса Ганна до кінця і має намір піти за ним і в сіквел «Загону самогубців»

Днями стало відомо, що Джеймс Ганн перебуває в стані переговорів про те, щоб стати режисером і сценаристом сиквела «Загону самогубців» для DC Films і Warner Bros. Pictures, і зовсім не дивно, що його підтримав зірка Вартових Галактики, а саме Дейв Батіста. Актор став на бік режисера після того, як той втратив режисерське крісло третього фільму про Доглядачів, Батіста опублікував пост на своїй сторінці в Твіттері про те, що цілком і повністю підтримує Ганна, а також його ідею переходу до фільмів DC Films, і навіть поцікавився який фільм він очолить, щоб теж стати його частиною. Можете самі в цьому переконатися в пості, наведеному нижче.

Дракс

Згідно зі звітом The Wrap, DC Films розглядають кандидатуру Ганна як людину, яка зможе підтримати їх супергеройський франшизу, і, хоча «Загін самогубців 2» є одним з декількох проектів кіновсесвіту DC, які перебувають в роботі, жоден режисер поки підтверджений не був. Раніше повідомлялося, що до фільму придивляється Гевін О’Коннор, проте на даний момент його кандидатура під питанням. The Hollywood Reporter ступив вперед, заявивши, що Ганн уклав угоду щодо поста сценариста сиквела «Загону самогубців», проте обговорення його режисури поки триває.

Дракс і Зоряний Лорд

Відносно Батісти, він підтримує Ганна з моменту виникнення у того проблем зі «Правоохоронцями Галактики», а саме – з липня поточного року, коли спливли старі твіти режисера, що призвели до його звільнення. Коли Батіста в якості підтримки режисера заявив, що його «нудить» від роботи на Disney після звільнення режисера, і, що він покине третю частину «Вартових», якщо не буде використаний сценарій Ганна, багатьом було цікаво, чи звільнить компанія в результаті і Дейва . Але виконавець ролі Дракса вже говорив, що прекрасно розуміє, до чого це може привести, але вважає, що ситуація з Ганном – це питання «цілісності».

«Ні, я прекрасно розумію, що це може мені коштувати роботи, яка для мене дуже важлива, але в той же час – це проблема цілісності», – сказав Батіста місяць тому в інтерв’ю. «Це також питання лояльності, так що тепер я не маю наміру … Не має наміру тримати язика за зубами або щось в цьому роді. Я такий який є”.

Що ж, подивимося, що з цього вийде і чи буде Батіста зніматися в продовженні «Загону самогубців».

Ссылка на основную публикацию