Древо танків в World of Tanks

World Of Tanks – одна з лідируючих ігор за охопленням аудиторії. Здавалося б не так вже й давно ця гра вийшла в світ, але чисельність її аудиторії просто вражає. І адже дійсно, продукт гідний такої поваги та інтересу з боку користувачів, адже розробники на славу попрацювали над своїм дітищем, до того ж не так давно випустили ще й мобільну версію програми.

Опрацювання інтерфейсу і спецефектів здатна вразити навіть самого упередженого геймера, можливо саме тому гра і користується настільки великою популярністю

Сама ж суть гри полягає в командних боях, тобто спочатку гравці діляться на 2 команди по 7-15 чоловік, після чого починається 15-й хвилинне бій. Переможцем стає команда, яка захопила базу суперника або знищила всіх своїх супротивників. Якщо такого не трапляється за відведений на бій час, то командам присуджується дружня нічия.

Великий інтерес грі надає величезного розмаїття танків. Мало того що вони діляться по виду і рас, так ще й за рівнями. Що стосується видів, в грі існує 4 види машин: легкі танки, середні танки, важкі танки і артилерія. Що стосується рас, так це: Радянський Союз, США, Німеччина, Японія, Франція, Китай і Великобританія. Спочатку вам даються танки 1-го рівня всіх рас. У кожної раси є своя гілка розвитку, також її називають – древо танків в World Of Tanks.

Гілка складається з безлічі танків, починаючи з перших рівнів і закінчуючи десятими

Щоб дістати танк більш високого рівня вам доведеться накопичити ігрової валюти і досвіду в боях, а також купити необхідні поліпшення на наявну машину. Після виконання цих вимог вам стане доступна покупка наступного танка вашої гілки. Отже, судячи з усього вищесказаного, прояснюється, що древо танків в World Of Tanks представляє собою кілька періодів з прокачування доступною і покупки нової техніки, дійшовши до кінця якої ви отримаєте досить броньований і потужний танк.

Крім усього цього, розробники подбали і про стимулювання своїх гравців.

У кожен святковий день вони дарують своїм користувачам внутрішньоігрові подарунки у вигляді ігрової валюти, преміум, досвіду або ж інших ігрових цінностей. Але такі подарунки приходять не тільки у свята, їх можна отримати проходячи різні місії, а новачкам гри і поготів спочатку випадає досить багато подібних подарунків, що звичайно не може не радувати.

Ссылка на основную публикацию