Dropbox купує сервіси Loom і Hackpad

Dropbox купує сервіси Loom і Hackpad

 Через тиждень після анонса фотододатку Carousel, компанія Dropbox оголосила про покупку хмарного сховища фотографій Loom. Сервіс закриває реєстрацію нових акаунтів і планує до 16 травня 2014 року завершити переклад поточних користувачів в Dropbox.

Сервіс Loom популярний серед користувачів продукції Apple: були випущені версії для iPhone, iPad і Mac, також функціонує веб-інтерфейс. Після того, як переклад користувачів буде завершений, сервіс закінчить свою роботу. Вся команда Loom, що складається з семи осіб, переходить в Dropbox.

Разом з тим компанія оголосила про придбання Hackpad, простого інструменту для спільної роботи над документами, який доступний на мобільних пристроях і в браузері. І Loom, і Hackpad є випускниками програми Y Combinator. У посівному раунді Loom привернув 1,3 мільйона доларів від Google Ventures, Tencent, Great Oaks VC, Overbook Entertainment (за участю Уілла Сміта), Damon Way і декількох ангельських інвесторів. Сума угоди з Dropbox не розкривається.

Успіху Loom сприяли дві речі. По-перше, їх увагу до дизайну, який команда постаралася зробити простим і стильним, щоб охопити ширшу масу користувачів. По-друге, додаток дозволяло економити місце в смартфоні – Loom зберігає на своїх серверах фотографії в їх оригінальному розмірі, а з мобільного пристрою можна спостерігати стислі версії. 

Із запису в блозі компанії слід, що у користувачів буде можливість без втрат експортувати свої дані в Dropbox. Ті ж, хто вважатиме за краще користуватися додатком Carousel, отримають в Dropbox рівно стільки дискового простору, скільки у них до цього було в Loom (безкоштовно протягом року, якщо аккаунт був платним). 

Співзасновник Loom Ян Сендерек розповів, що це рішення далося йому не просто:

Ми знали, що це – серйозна справа. І приймали рішення обережно. Ми багато працювали над продуктом і зрозуміли, що наше бачення повністю відповідає тому, що Dropbox робить з Carousel. Протягом останніх семи років Dropbox працював над тим, щоб створити безпечне місце для ваших файлів. А тепер, разом з Carousel, стане ще й місцем для фотографій і відео. 

Ми усвідомлюємо необхідність створити продукт високої якості, грунтуючись на потребах користувачів. Після довгих роздумів ми зрозуміли, що Dropbox вирішив безліч завдань по масштабування інфраструктури, і всередині цієї компанії ми зможемо зосередитися на нових крутих функціях.

Майже одночасно з Loom про угоду з Dropbox оголосила компанія Hackpad. Цей інструмент спільного редагування використовували для того, щоб робити нотатки під час заходів, створювати корпоративні вікі-сторінки або вести особисті записи. Концепція Hackpad також відповідає планам Dropbox з розвитку інструментів спільної роботи.

Ссылка на основную публикацию