Другий сезон «Залізного кулака» тісно пов’язаний з «Люком Кейджем»

Нарешті фанати дочекалися виходу 2 сезону «Залізного кулака» на Netflix, і, з огляду на тісний зв’язок, загальну для всіх телевізійних серіалів Marvel Cinematic Universe від Netflix, не дивно, що в сезоні простежується зв’язок з серіалом «Люк Кейдж», а також одним його персонажем зокрема.

Увага! Далі слідують спойлери другого сезону «Залізного кулака»!

Денні Ренд, він же Залізний кулак, береться захищати вулиці Нью-Йорка після передбачуваної загибелі Шибайголови в міні-серіалі «Захисники». Як Денні, так і Коллін Уінг виявляються втягнутими в набирає обороти війну між злочинними угрупованнями «Сокири» і «Золоті тигри». Даний конфлікт привертає увагу не самого Люка Кейджа, у якого за коміксами вкрай тісний зв’язок з Залізним кулаком, а його подруги детектива Місті Найт.

Кадр із серіалу «Люк Кейдж»

Місті вперше з’являється в четвертому епізоді, допитуючи Денні і Коллін про Донні Ченг. Виявляється, він потай співпрацював з «Золотими тиграми», і коли все пішло шкереберть з парі між Шеррі Янг і Тиграми, Денні досить серйозно побив Ченга, прийнявши поліцію за засідку.

Зрозуміло, це не єдиний зв’язок. Також в більш пізніх серіях ми теж зустрічаємося з Місті, до того ж, в п’ятій серії, вона разом з Коллін шукає зниклого безвісти Денні. Дівчата припускають, що на нього могла напасти Мері. Місті замислюється над підвищення до капітана поліції гарлемського ділянки.

Дана сцена також служить відсиланням до оригінальних коміксах «Дочки Дракона», де Коллін і Місті співпрацювали. Міссік і Хенвік не так давно розповідали про спільну подорож своїх героїнь і про те, як вони будуть розвивати зв’язок, що утворює їх партнерство.

Кадр із серіалу «Залізний кулак»

«Це дві жінки, у яких не так багато подруг», – говорить Міссік. «У них немає тих, з ким можна поговорити про свої людські труднощі, і вони знайшли один одного, пройшовши через це вкрай травматичну подію».

Хенвік додала, що її героїня як і раніше не до кінця відійшла від попередніх подій, але Місті щосили намагається допомогти Коллін.

«Вона виразно все ще переживає це», – говорить Хенвік. «Я думаю, що вона все ще намагається змиритися з тим, що сталося, і не може про це забути. Однак, допомагаючи Коллін, вона відчуває себе корисною ».

Другий сезон «Залізного кулака» вже доступний на Netflix, а ось чи знімуть третій сезон, поки невідомо. Але ми будемо тримати Вас в курсі подій.

Ссылка на основную публикацию