ДТА 4 їздять однакові машини

Багато користувачів гри gta 4 задають мені питання, про те, чому в gta їздять одні й ті ж машини, тому я вирішив написати інструкцію, в якій ви дізнаєтеся, як виправити проблему з однаковим трафіком в gta 4.

Однаковий трафік в gta 4 з’являється з – за великого кількість замінених машин, щоб виправити цю помилку нам допоможе спеціальний скрипт «TraffickFlow V5R2».
Якщо у вас немає цього скрипта, то ви можете завантажити його за наступним посиланням www.lcpdfr.com/files/file/13-traffic-flow/
Після того як ви скачаєте даний скрипт, ви зможете встановити його в свою гру.
І так наводимо курсор миші на скачаний вами скрипт і два рази натискаємо ліву кнопку миші.
Зверніть увагу: якщо на вашому комп’ютері не встановлена ​​програма WinRAR, то ви не зможете відкрити скачаний вами скрипт.

Після того як ви відкриєте викачані вами скрипт «TraffickFlow V5R2», ви побачите два файли які вам потрібно буде виділити TraffickFlow.ini і файл TraffickFlow.ned.dll.
Після того як ви оберете два файли «TraffickFlow.ini» «TraffickFlow.ned.dll», вам потрібно буде натиснути комбінацію клавіш Ctrl + C.
Коли ви натиснете комбінацію клавіш Ctrl + C, на вашому комп’ютері будуть скопійовані обрані вами файли в буфер обміну на вашому жорсткому диску.
Тепер нам потрібно буде вставити скопійовані файли в папку scripts, яка знаходиться в встановленої грі gta 4.

І так відкриваємо папку з встановленою грою gta 4, далі наводимо курсор миші на папку «scripts» і два рази натискаємо ліву кнопку миші.
Зверніть увагу: якщо у вас в грі немає папки «scripts», то вам потрібно буде створити нову папку і перейменувати нову папку в назву «scripts».

Після того як ви перейшли в папку «scripts», вам потрібно буде натиснути комбінацію клавіш Ctrl + V.
Після того як ви натиснете комбінацію клавіш Ctrl + V, в папку «scripts» будуть вставлені скопійовані вами файли «TraffickFlow.ini» «TraffickFlow.ned.dll».
Тепер в грі gta 4 їздитимуть різні машини.
Зверніть увагу: якщо в даному скрипті можна вказати свій список машин, які будуть їздити в грі.

Щоб вказати свій список машин, вам потрібно буде відкрити файл «TraffickFlow.ini» в тестовому документі.
Потім навпроти пунктів Model1 Model2 Model3 Model4 і так далі ви можете вказати потрібні вам машини, після чого натиснути комбінацію клавіш Ctrl + S.
Коли ви натиснете комбінацію клавіш Ctrl + S, файл «TraffickFlow.ini» буде збережений, і ви зможете грати в gta 4 із зазначеними моделями машин.
Щоб подивитися чи працює встановлений нами скрипт, нам потрібно буде запустити гру.
Зверніть увагу: цей скрипт працює тільки з патчем версії 1.0.7.0
Якщо у вас ще не встановлений патч то ви можете переглянути інструкцію, про те як встановити патч в gta 4.

Після того як ви запустите гру gta 4 на своєму комп’ютері, протягом п’ятнадцяти секунд трафік машин буде однаковим, а після того як пройде п’ятнадцять секунд скрипт довантажити машини з файлу «TraffickFlow.ini», в gta 4 їздитимуть тільки різні машини.

Ссылка на основную публикацию