ДТА 4 поліцейський мод

Якщо ви хочете грати в gta 4 в ролі поліцейського, то вам знадобиться спеціальний мод, який допоможе вам грати за участю поліцейського в gta 4. У цій докладної і покрокової інструкції ви дізнаєтеся, як, і який потрібно мод встановити, щоб пограти в гта 4 поліцейським.

Щоб зіграти поліцейським в гта 4, вам потрібно буде завантажити спеціальний мод LCPD First Response 1.0b.
За допомогою даного мода ви зможете грати в ролі поліцейського.
Завантажити даний мод ви можете на сайті www.lcpdfr.com/files/file/4607-lcpd-first-response
І так завантажуємо мод з офіційного сайту www.lcpdfr.com, після того як ви скачаєте даний мод, вам потрібно буде розпакувати архів мода в будь-яке місце вашого комп’ютера.
Якщо ви не знаєте, як розпакувати скачані файли мають формат zip, rar, то ви можете переглянути інструкцію, про те, як розпакувати скачаний файл на свій комп’ютер.
Після того як ви разархівіруете скачаний мод, ви можете приступити до установки поліцейського мода на ваш комп’ютер.
І так наводимо курсор миші на інсталяційний файл програми і два рази натискаємо праву кнопку миші.

Після чого на вашому комп’ютері відкриється майстер установки LCPD First Response, щоб почати і продовжити установку даного мода, вам потрібно буде натиснути на кнопку «Next».

Коли ви натиснете на кнопку «Next», на вашому комп’ютері відкриється віконце з ліцензійною угодою, щоб підтвердити ліцензійну угоду, вам потрібно буде натиснути на кнопку «I Agree».

Коли ви натиснете на кнопку «I Agree», на вашому комп’ютері відкриється наступний крок установки поліцейського мода, в якому вам потрібно буде прибрати галочку з пункту «DSOUND ASI loader» і встановити галочку напроти пункту «XLIVELESS ASI Loader».
Після того як ви встановите галочку напроти пункту «XLIVELESS ASI Loader», вам залишиться натиснути на кнопку «Next».

Коли ви натиснете на кнопку «Next», на вашому комп’ютері відкриється наступний крок, в якому вам потрібно буде підтвердити установку мода, щоб підтвердити і продовжити установку даного мода, вам залишається натиснути на кнопку «Next».

Після того як ви натиснете на кнопку «Next», на вашому комп’ютері відкриється наступний крок, в якому вам буде запропоновано вказати шлях до вашої встановленої гри.
Змінювати шлях установки ми де будимо, так як майстер установки сам визначить шлях до встановленої вами гри, вам тільки залишиться натиснути на кнопку «Next».

Коли ви натиснете на кнопку «Next», на вашому комп’ютері відкриється віконце, в якому вам буде запропоновано встановити різні програми на свій комп’ютер.
Якщо ви хочете встановити різні програми, то вам потрібно буде поставити галочку на пункт «Прийняти».
Якщо ж не хочете встановлювати різні програми, то вам потрібно буде поставити галочку на пункт «Я не згоден», «Я ні хочу встановлювати» і так далі.
Після того як ви встановили галочку в потрібний вам пункт, вам залишиться натиснути на кнопку «Next».

Після того як ви натиснете на кнопку «Next», на вашому комп’ютері почнеться процес установки поліцейського мода.
Процес установки мода може зайняти від тридцяти секунд і до однієї хвилини.

Після завершення установки мода, на вашому комп’ютері відкриється віконце, в якому буде написано повідомлення, про те, що мод був успішно встановлений, щоб завершити установку даного мода, вам потрібно буде прибрати галочку з пункту «Launch LCPD Firs Response Configurator» і натиснути на кнопку «Finish».
Тепер ви зможете грати поліцейським в gta 4.
Також ви можете переглянути інструкцію, про те, як грати поліцейським в гта 4.
Зверніть увагу: мод LCPD Firs Response, працює тільки з версією патча 1.0.7.0, на інших версіях даний мод не працює.

Ссылка на основную публикацию