Духова шафа з функцією СВЧ (мікрохвильовки)

Духова шафа з функцією мікрохвильовки як і дозволяє не тільки швидко готувати смачну ароматну їжу. Можливість швидкого розморожування продуктів, розігріву та приготування їжі – що може бути ще зручніше для сучасної господині, якої так не вистачає вільного часу?

Поєднання перерахованих можливостей, втілене в вбудовується духову шафу з СВЧ, радує сучасного споживача, створюючи комфортні умови в процесі приготування.

Однак не тільки ці факти свідчать на користь цієї техніки. Вбудована духова шафа з НВЧ сьогодні гідно оцінений і затребуваний споживачем в силу його здатності економити кухонний простір, яке в більшості будинків старої споруди залишає бажати кращого. Приклад цього газові духові шафи Гефест.

Популярні виробники, ціни на моделі

Духові шафи з функцією мікрохвильовки – це інноваційні мульти функціональні кухонні пристрої, оснащені СВЧ, конвекцією і грилем. Залежно від виробника обсяги їх варіюються в межах 32 – 42 л. До слова, газова духовка з конвекцією має ті ж обсяги.

Через високу затребуваність обладнання духові шафи з функцією СВЧ сьогодні випускають всі відомі бренди, в числі яких можна відзначити:

700 доларів – це середня вартість, встановлена ​​на духову шафу з вбудованою мікрохвильовкою.

Що стосується такого приладу, як газова духова шафа з мікрохвильовкою, то зазвичай його купують споживачі, які проживають в будинках з підведеною газопроводом. Звичайно, модельний ряд тут не відрізняється широтою вибору, однак підібрати для себе підходящий варіант все-таки можна.

Тим більше, що газове обладнання вигідніше, ніж електричне в плані витрат на комунальні послуги. І тому приклад електричний вбудовується духову шафу.

Поради щодо вибору

Вирішили купити духову шафу з СВЧ і визначилися, чи буде він газовим або електричним? Тоді переходьте до вибору місця розташування духовки, на підставі чого буде зрозуміло, залежна або незалежна модель вам потрібна.

Природно, що більшість споживачів орієнтується на кількість функцій тієї чи іншої моделі, і, якщо дозволяють фінанси, вибирають саме її, мультифункціональну техніку.

Якщо ж фінанси невеликі, або немає необхідності в частому приготуванні складних страв, обмежтеся духовою шафою з 3 – 4 функціями. Стільки ж функцій мають духові шафи Кайзер.

Духова шафа з мікрохвильовкою досить легкий у догляді завдяки зручній автоматичної функції самоочищення. З натисканням всього однієї кнопки всі наявні забруднення швидко перетворяться на попіл, який необхідно видалити вологою губкою або серветкою.

Духова шафа з НВЧ – відгуки

Один із споживачів поділився своїми враженнями про духовці Сіменс, оснащеної функцією СВЧ.

«Я вирушив за покупкою духової шафи, точно знала одне – потрібна електрична модель з СВЧ. Вибір зупинила на техніці торгової марки Siemens (модель HB 86 P 575).

Звичайно, ціну її малої не назвеш, все-таки заплатити близько 2 000 доларів (стільки ж коштує електрична духова шафа) по кишені не кожному. Однак потужну техніку сріблястого кольору можна вбудовувати, економлячи кухонний простір.

11 режимів приготування, в числі яких традиційно присутні гриль, конвекція, верхній-нижній нагрів, Vario-гриль малої і великої площі дозволяють творити на кухні справжні чудеса. Загального обсягу духовки 42 літра мені цілком достатньо для задоволення потреб моєї сім’ї.

Отримавши духову шафу з функцією СВЧ я маю можливість швидкого приготування страв будь-якої складності, а також їх миттєвого розігрівання.

Ссылка на основную публикацию