Думка американців про оновлення 9.18 World of Tanks

Як відомо, поки ми тут в минулому, Америка в майбутньому, саме тому у них там вже вийшло оновлення 9.18, а у нас ще немає. А раз у них вже є нова арту, балансувальник і легкі танки, можна у них же дізнатися, які емоції все це добро викликає. (Автор Костянтин Маратаев)

Першим, хто фішку просік, став Юша, з каналу ПРОтанкі, автор найпопулярнішого модпака. Власне, нижче основні думки пана Юші і невеликі коментарі від мене

Після виходу патча просадок в онлайні не було. Тобто міф про те, що гра на наступний день закриється – провалився. Але це і зрозуміло, онлайн по ідеї взагалі вирости повинен, так як новинки всім подивитися цікаво))

Американці вважають, що арту апнул. Але в цілому вона не викликає не нового позитиву, ні нового негативу.
Власне, пам’ятаю по собі, коли ти вчишся грати і тебе вбиває арту з одного шота, ти спочатку вважаєш це злий випадковістю і тільки потім починаєш розуміти, що це чертовски Беся закономірність … Тобто що б виробити нові емоції, має пройти час. Артоводи повинні навчиться працювати з новими механіками, а гравці – повинні зрозуміти, що це не щось разове, а назавжди

Американці вважають, що легкі танки були зіпсовані і понерфлени, сенсу в них більше немає. Тут дуже цікаво, що сам Юша вважає, що американці чот туплять, адже ЛТ-10 вогонь …
Але фішка тут в тому, що народ лається нема на ЛТ-10, а на те, що з гри зник певний геймплей (приблизно половина ЛТ мало унікальний геймплей, комфортний і цікавий, і його більше немає). Крім того, серед легких танків панує лютий дисбаланс, більш-менш збалансувати картопля змогла тільки топи, а внизу є такі сасамби, що впору згадувати часи Вейдера, як часи ідеального Балансу.
Коротше – американці кажуть, що Муразор не зміг в баланс легких танків, і це не дивно, так як на них він не катав практично і грати тільки не вмів ніколи.

Юша також говорить, що запитав у самих картопляних друзів як, на їхню думку, зайшов патч в Америці чи ні. Товариші з WG відповіли, що глюків немає.
Зрозуміло, що чекати відповіді «ой все погано», не варто. Але, то що картопля не говорить «всі щасливі і раді, кругом грає позаземне музика і настав рай на землі», вже може злегка насторожувати.

Ссылка на основную публикацию