Думки та відгуки YouTube вододіл про Chrysler GF – новий преміум танк World of Tanks

Напевно всі хто хотів, Chrysler GF вже купили, так що залишилися тільки ті, хто сумнівається, спеціально для них, зібране воєдино думка популярних YouTube вододіл. Тих, хто підняв попу і зняв саме відео, а не провів стрім. (Автор Костянтин Маратаев)

PROТанкі

Броня у танка є – але сподіватися на неї не варто, буває що Танча 10-ки. Часто пробивається через каток. Майже кожне пробиття в передню частину – це винос двигуна або баків. Вежа і екіпаж практично непробивні, зі старою Артою можна було б їздити навіть без аптечки. Танк набирає швидко свою максималку і відмінно їде в гору.
На танку можливо возити оптику замість стабілізатора. Пробою не вистачає навіть для деяких однорівневих супротивників, ДМП – хороший.
вердикт: танк не імба, вимагає вміння роботи з бронею, часто Крит, але в іншому хороша машина.
Катав на своєму акаунті, без пайка

ПЕРШІ ВРАЖЕННЯ ★ Chrysler GF

КУДИ пробиває CHRYSLER GF

В цілому – Красйслер танк позиції, йому треба ховати корпус (хоча б НЛД), після чого він стає дотом.

– НЛД пробивається від 200-мм
– Через каток при ромбованіі, від 200 мм
– ВЛД від 250-ти мм
– Маска знаряддя і збройова вежа, від 270-ти мм
– Двигун (трансмісія) – спереду
– Баки – в районі 3-4 ковзанок спереду
– боеукладках – ззаду, в башті, під двома мішками
– В основному ж в корпусі нічого немає, в башті також всі слабо критикований

JOVE

Це найдешевший преміум тяж 8-го рівня. В основному в відео бла-бла-бла ні про що, типу смехуечкі і сарказм. А якщо по темі – «сподіваюся, що, коли американську гілку тяжів будуть апать, крайслера зроблять іграбельним». Динаміка – гірше, ніж у ІС-3, але краще, ніж у КВ-4, середня, не риба, ні м’ясо. Броня – недостатня, броні в корпусі не вистачає що б танковать впевнено всі 8-ие рівні. Огляд – він просто є, ні багато, не мало – 380 метрів. Знаряддя, як на Т32, в загальному це незрозуміло, як розробники взагалі змогли зробити танк з такою гарматою, особливо після Захисника і Скорпіона. Непогана точність і стабілізація.
вердикт: «Страждай, нагинатися, удачі в боях»
Катав на прессаккаунте з додатковим пайком

Новий Унікальний Прем-Танк ● Chrysler GF

Amway921WOT

Танк біса страшний, модель дуже бідна, єдино красиве місце – логотип грандфінала. Екіпаж – 4 людини, а у всіх американців 5, едінсвенний відповідний екіпаж – з E5-го. Знаряддя – пробою немає, але відмінна точність, зведення, ДПМ та Голда. Борти у танка дуже сильні, вежа – непробивна, танк пробити в лоб дуже складно. Танк Танк дуже і дуже сильно, в будь-якому рівні боїв, але у броні є межі і це добре, тому що «дуже броньовані танки в грі не потрібні».
Танк Фарм на ББ, на Голді в мінус не йде. Огляду – 380, але це не біда, так як танк можна катати без стабілізатора. Динаміка у танка просто відмінна. Весело обертає корпус і вежу, моментально розганяється до невеликої максималки. У танка погані УВН, не тільки спереду, а взагалі з усіх боків.
вердикт: це найдешевший преміум тяж 8-го рівня, досить цікавий танк для покупки, з мінусами і плюсами. Чи не імба, але відмінна машина для фарма.
Катав на прессаккаунте, без пайка.

Chrysler K GF – Чавунна паця – Новий прем танк до Гранд фіналу

Друге відео від Амвея, танк страшний, замоделен дуже погано. Борти – танки, вежа – теж, комбашенка – невицелівается, НЛД – треба никаться. Дуже хороша зведення, дуже не вистачає УВН. Танк на Голді – теперешній імба, статисти будуть тримати на ньому адові середній шкоди.
вердикт: Карйслер – це Гусь здорової людини. Зовні: страховисько – кошмар.
Катав на прессаккаунте, без пайка, в основному на Голді.

Chrysler K GF – Вся правда про танк

Що я помітив, всi результати бою, коли вододіл стріляли в основному gold, графа «без преміум аккаунта» – показувала дуже серйозні мінуси по сріблу. А ось в графі «з преміум акаунтом» – були плюси)

DESERTOD TV

Моделька зроблена непогано, красиво. Рухливість середня, стовбур – так собі, броня – так, а розміри – просто величезні, Крайслер просто гігантський, він навіть більше VK100!
ДПМ – непомітно більше конкурентів, точність і зведення, як у середнього танка, що набагато краще за інших тяжів. Обмежувач максималки – 34 км / год, тобто 35 він не розвиває.
В танк можна завантажити 50 подкаліберов і 30 ББ, і цього вам вистачить на будь-який бій. У танка дивовижна маскування, що не огляд на те, що це найбільший танк на 8-му рівні, його маскування одна з кращих, серед важких танків.
Броня танка дуже цікава, якщо вміти нею користуватися – можна отримувати відмінні результати, але … танк постійно пробивають в надгусеничні полки. Вежа – залізобетонна, щодо слабке місце – маска знаряддя, а й там 250мм.
Буває, що арту закидає в дах корпусу навіть на 1 000 шкоди! Пулеметікі, ззаду на танки, відсутні в коліжн моделі, так що снаряди пролітають їх наскрізь.
вердикт: цей танк здатний бути танком прориву, він дуже цікавий у верхній частині списку і дуже страждає внизу списку. Якщо порівнювати з гусаком – Гусь краще.

Ссылка на основную публикацию