Диспетчер використання пам’яті в Mozilla Firefox


Диспетчер використання пам’яті в Mozilla Firefox

Якщо на вашому комп’ютері встановлено браузер Mozilla Firefox і ви стали помічати, що він працює занадто повільно, то причин для цього може бути безліч. Однак однією з найпоширеніших проблем є наявність встановленого доповнення, яке поїдає занадто багато ресурсів, зокрема пам’яті. За допомогою монітора споживання пам’яті, ви зможете самостійно визначити яка програма уповільнює роботу оглядача.

Як вже говорилося вище, деякі плагіни можуть споживати занадто багато пам’яті і сповільнювати роботу системи. Якщо розробники Google Chrome подбали про штатний диспетчері завдань, то Mozilla чомусь досі не прикрутили настільки важливий елемент управління. До нашого спільного щастя, сторонні програмісти випустили додаток для управління ресурсами оперативної пам’яті. Грунтуючись на показаннях даних, ви зможете спостерігати за додатком і відключати ненажерливі розширення.

Відразу зазначу, що компанія Mozilla схвалила плагін і він відповідає всім вимогам до безпеки.

1. Отже, переходимо за цією адресою: https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/about-addons-memory/.

2. Натисніть жовту кнопку «Додати в Firefox», щоб завантажити і встановити плагін.

3. Браузер перевірить наявність оновлень і можливо запропонує їх завантажити в окремому вікні. Якщо це станеться, не лякайтеся, сміливо встановлюйте.

4. У разі успішного встановлення ви повинні побачити повідомлення містить наступне: “about: addons-memory був успішно встановлений”.

5. Щоб запустити диспетчер задач, ви повинні ввести в адресний рядок браузера таке значення: about: addons-memory і натисніть кнопку «Enter». Після цього ви побачите вікно програми, яке показує яке доповнення скільки споживає пам’яті.

Примітка: Розробник цього додатку попереджає користувачів, що плагін споживає більш 100Мб пам’яті і це число зростає, то швидше за все його потрібно видалити, тому як працює воно не коректно. За великим рахунком, цей менеджер завдань і призначений для того, щоб виявляти криві додатки.

Ссылка на основную публикацию