Диспетчер завдань відключений адміністратором [Вирішено]

Повернемося до наших бойовим завданням. Що робити, якщо диспетчер задач відключений адміністратором? Якщо у вас з’являються подібні повідомлення, ні з того ні з сього, величезна ймовірність, що ви схопили вірус, або іншу нечисть. В цьому випадку, необхідно очистити комп’ютер від вірусів. Інакше у вас, нічого не вийде. Відключення диспетчера задач одна із захисних функцій вірусу. Таким чином, у вас залишається менше способів впливати на нього. Так само, диспетчер задач може бути спеціально відключений адміністратором вашої мережі з метою безпеки. Якщо ж ви є адміністратором вашого комп’ютера, то ця стаття якраз для вас

Включення диспетчера задач Windows XP використовуючи XP Tweaker

Якщо у вас до сих пір встановлена ​​операційна система Windows XP і з вами трапилося подібне. Відмінним рішенням буде встановити Windows 7. Якщо ж це не варіант, то розбирайтеся з вірусами і читайте далі.

викачуємо утиліту

  • [~ 720 KB]

Розпаковуємо архів. (Як це зробити можна прочитати в статті Як відкрити файл з розширенням * .rar) Запускаєте XPTweaker.exe. У лівому полі переходимо в розділ захист. У вас автоматично відкривається вкладка система. На цій вкладці знімаєте прапорець Заборонити виклик диспетчера задач. Після натискаєте внизу праворуч кнопку застосувати. Диспетчер завдань повинен працювати. Якщо цього не відбулося, перезавантажитеся

Нижче встановлено заборону виклику диспетчера задач є не менше корисна функція Заборонити редагування реєстру. За допомогою неї можна і потрібно провести розблокування реєстру. Так як віруси, в переважній більшості випадків, відключають і цю можливість.

Включення диспетчера задач за допомогою утиліти avz

Повідомлення диспетчер задач відключений адміністратором можливо вирішити за допомогою досить функціональної утиліти avz.

викачуємо утиліту

  • [~ 7.7 MB]

Розпаковуємо і запускаємо файл avz.exe. В меню файл вибираємо Відновлення системи. У вікні, встановлюємо прапорець Розблокування диспетчера завдань і тиснемо кнопку Виконати зазначені операції

Дана утиліта може розблокувати редактор реєстру. Для цього необхідно виконати відповідну функцію нижче.

Включення диспетчера задач за допомогою утиліти regtickpro

Утиліта regtickpro нам знайома з попередньої статті Диспетчер завдань Windows 7. Дана утиліта не вимагає установки і займає всього 120 KB. Мінус тільки один, вона англійською мовою. Але нам це не завадить використовувати її для вирішення проблеми диспетчер задач відключений адміністратором.

викачуємо програму

  • [~ 120 KB]

Запускаємо її. У Правою області переходимо в розділ System – Система. Звертаємо увагу в поле Current User. прибираємо прапорець Disable Task Manager – відключити диспетчер задач. У правому нижньому кутку натискаємо кнопку Apply і OK

Таким же чином можна включити можливість редагування реєстру знявши прапорець Disable MS Registry Tools і застосувавши відповідні зміни.

Включення диспетчера задач використовуючи групові політики системи

Метод гарний тим що нічого не потрібно завантажувати. Необхідно зайти в головне меню Пуск, вибрати команду виконати. В поле введення написати gpedit.msc. натиснути Enter. Далі необхідно в лівій частині екрана розкрити пункт конфігурація користувача > адміністративні Шаблони > система. вибрати Варіанти дій після натискання CTRL + ALT + DEL. Потім в правій частині вікна вибрати пункт Видалити диспетчер задач і натиснути Enter

У вікні, необхідно встановити Не задано або відключити і натиснути ОК

Що б засобами групової політики розблокувати редактор реєстру, необхідно. вибрати адміністративні шаблони > система. Потім в правій частині вибрати Заборонити доступ до засобів редагування реєстру.

Необхідно відкрити цей пункт і вибрати Не задано або відключити і натиснути ОК. Після всіх маніпуляцій може знадобитися перезавантаження.

Включення диспетчера задач редагуванням реєстру Windows 7

Реєстр – це нервова система Windows. І його редагування – це найдієвіший метод боротьби з ситуацією якщо диспетчер задач раптом виявився відключений адміністратором або вірусом.

Відкриваємо головне меню Пуск вибираємо виконати. В поле введення пишемо regedit і тиснемо Enter.

Переходимо по шляху

і видаляємо параметр DisableTaskMgr. малюнок нижче

Після цього робимо перезавантаження і користується диспетчером завдань.

висновок

У цій статті ми привели найбільш поширені способи включення диспетчера задач відключеного адміністратором або вірусом. В основному всі описані засоби для операційної системи Windows 7, але є так само і для Windows XP. Користуйтеся найбільш зручним для вас і задавайте питання якщо щось не буде зрозуміло. Разом ми, таки, включимо цей відключений диспетчер задач)

Відео в якому показую кілька наведених вище способів

Ссылка на основную публикацию