Джефф Іммельт каже, що не переслідує роботу генерального

Uber Technologies Inc поле кандидатів на головного виконавчого директора звузився ще в неділю, коли Джефф Іммельт, голова General Electric Co, сказав, що він більше не працює на керівній посаді.

Рада директорів Uber шукає нового генерального директора з червня, коли інвестори витіснили одного із засновників Тревіса Каланіка після декількох місяців критики щодо його лідерських здібностей. За словами джерел, близьких до ситуації, Іммельт був одним з трьох фіналістів на роботу в компанії з прокату.

«Я вирішив не позичати керівних посад в Убер», – сказав Іммельт в своєму акаунті в Twitter, додавши, що він «дуже поважає компанію і засновників».

Іммельт відомий своїм амбітним баченням протягом свого 16-річного перебування на посаді генерального директора GE, перетворивши компанію в цифрове підприємство, орієнтоване на лідерство в сфері бізнесу, пов’язаного з підключенням до Інтернету. Однак в процесі він не зміг перемогти Уолл-стріт, а ціна акцій GE впала приблизно на 29 відсотків за час його перебування на посаді. Він пішов з роботи в червні.

Інший фіналіст – Мег Уїтмен, виконавчий директор Hewlett Packard Enterprise. У той час як Уітмен раніше заявляв в ЗМІ, що у неї немає інтересу до роботи і планує залишитися в HPE, джерела кажуть, що вона дуже багато працює.

Наступному лідеру Убер буде доручено допомогти компанії подолати рік невдач, переробити її заплямований імідж і створити прибутковий бізнес з того, що було збитковою справою. Наповнення роботи швидко необхідно для відновлення довіри акціонерів до компанії, яка оцінюється в 68 мільярдів доларів.

Каланік був вигнаний після декількох місяців скандалів. Вони включали твердження про сексуальні домагання, судовий процес, пов’язаний з крадіжкою торговельних секретів, федеральний кримінальний нагляд за використанням програмного забезпечення для ухилення від міських регуляторів і звинувачення в порушенні виконавчої влади щодо жертви, яка була згвалтована її водієм Uber в Індії і серед інших суперечок .

Ускладнення пошуку генерального директора – юридична битва між членами ради директорів і акціонерами, викликана Benchmark Capital, яка 10 серпня подала в суд на Каланіка. Benchmark, ранній інвестор Uber, хоче змусити колишнього генерального директора покинути правління і скасувати його здатність заповнювати два місця на борту. Венчурна фірма також звинувачує Каланіка в тому, що він втручається в пошук генерального директора, щоб повернути владу, що, за словами Каланіка, помилково.

Два інвестора Убер захистили Каланіка і подали клопотання про втручання в судовий процес, який розігрується в Канцелярії Суду Делавера.

джерело новини

Ссылка на основную публикацию