Джейсон Момоа вже планує вихід фільму «Аквамен 2»

Незважаючи на те, що фільм «Аквамен» почнуть транслювати в кінотеатрах лише ближче до середини грудня, Джейсон Момоа обзавівся планами на сиквел. Фанати DC отримають можливість нарешті познайомиться з Акваменом, Ормом, Мірою і чорних мантіях в сольній картині, присвяченій Аквамену, а також вони зможуть досліджувати Сім Королівств Атлантиди. Хоча в цій картині нам покажуть багато, що не менше можна буде показати в сіквелі, і у Момоа вже є деякі плани, які він запропонував Warner Bros. «У мене безумовно є думка», – каже Момоа. «Навіть під час зйомок« Аквамена », у мене були плани на сіквел картини. Я поділився ними з Пітером Сафрану, продюсером фільму, і Тобі Еммеріхом, представником Warner Bros. Вони оцінили. Це здорово … Але так, у мене є плани на «Аквамен 2».

Кадр з фільму «Аквамен»

Момоа не став вдаватися в подробиці про те, що саме це за відкриття, однак Джеймс Ванн, режисер фільму, створив досить відкрите полотно, на якому можна малювати.

«Безумовно є історії, навіть в світі, створеному нами, в яких можна побачити інші сюжетні лінії», – говорить Ван. «Є історія безпосередньо Аквамена, але, в той же час, існують і історії семи різних королівств. Мені здається, що було б дуже цікаво зайнятися їх дослідженням ».

Здається, існує маса матеріалу, який можна використовувати в роботі над продовженням, і це прекрасно може включити в себе Чорну Манту, який буде представлений в майбутній картині, а також може брати участь в сіквелі.

Кадр з фільму «Аквамен»

«Ну да, мені здається, цей персонаж відповідає канону», – говорить Абдул-Матін II журналістам. «Він з’являвся в Загін самогубців, ми бачили його в мультфільмах, також ми бачили його в« Юній Лізі Справедливості ». Так, я маю на увазі, він всюди, таким чином, що він може дістатися куди завгодно. Правильно, якщо ви побачите Аквамена в Лізі Справедливості, тоді ви знаєте, що для Чорної Манти має сенс запитати: «Гей! Що ти робиш? »Поверніть йому голову, де б він не був, він може виправдати своє перебування там. Я з нетерпінням чекаю, що буду жити в світі DC досить довго, і створю трохи хаосу ».

Що ж, складно робити якісь висновки, не подивившись навіть першу частину. Нам залишається лише сподіватися, що «Аквамен» виявиться більш успішним, ніж «Ліга Справедливості», і тоді буде сенс знімати сиквел. «Аквамен» вийде в прокат з 13 грудня поточного року.

Ссылка на основную публикацию