Джессі Александеру, який був обраний шоураннер «Американських богів», вказали на двері

Над другим сезоном серіалу «Американські боги» нависла загроза, так як адаптація популярного роману не менш популярного письменника Ніла Геймана від каналу Starz зіткнулася з новою проблемою. Нова доповідь від THR каже, що шоураннер проекту Джессі Олександру було фактично наказано припинити роботу над другим сезоном «Американських богів» і в підсумку виробництво було припинено. Це сталося після того, як шоу покинули перші шоураннер і творці Брайан Фуллер і Майкл Грін, а кількість серій в сезоні було скорочено з десяти до восьми серій. Інсайдерські джерела повідомляють THR, що Александер «звільнений, але не звільнений», відсторонений від своїх обов’язків по шоу, оскільки студія Freemantle хоче уникнути негативного уваги, пройшовши через це з Гріном і Фуллером, а тепер і з Александером.
Кадр із серіалу «Американські боги»

«Ми всі докладаємо максимум зусиль, щоб зробити «Американських богів» серіалом, якого чекають і заслуговують фанати», – говорилося в заяві Александера.

Як Starz, так і Freemantle опублікували свої власні заяви, применшуючи виробничі проблеми, дратуючи шанувальників дебютом на New York Comic Con.

«У« Американських богів »є глибока і складна міфологія, а також унікальний візуальний стиль, який робить серіал одним з найбільш амбітних на телебаченні, і тим, який ми як і раніше прагнемо надати нашій аудиторії», – каже представник телеканалу Starz. «Ми впевнені, що, коли фанати зможуть вперше побачити другий сезон через пару тижнів на New York Comic Con, вони погодяться з тим, що очікування того варте».

Кадр із серіалу «Американські боги»

«Ми підтримуємо заяву нашого мережевого партнера і поділяємо їх впевненість в тому, що другий сезон перевершить очікування», – йдеться в заяві Freemantle. «Наш акторський склад і команда надзвичайно захоплені проектом і зробили другий сезон максимально наближеним до оригіналу, а також врахували творче бачення Ніла Геймана. Нам здається, що фанати відчують те ж саме, коли побачать серіал вперше ».

Одне джерело стверджує, що було багато творчих розбіжностей з боку керівників студій та мереж, що призвело до відсутності творчої згуртованості за лаштунками. Кінцівка, запропонована Александером, була відхилена неодноразово, і остаточний варіант ще не був завершений.

«Є багато людей, у яких було багато різних бачень того, як книга буде виглядати в ефірі», – сказав інсайдер THR.

Найімовірніше, другий сезон випустять не раніше 2019 року, проте не будемо загадувати.

Ссылка на основную публикацию