Джо Бернтал дражнить фанатів наближенням другого сезону «Каратель»

Фанати серіалів Marvel на Netflix вже дочекалися і давно переглянули третій сезон «Шибайголови», тепер вони з нетерпінням чекають, коли відбудеться прем’єра другого сезону «Каратель». Джон Бернтал, який зіграв Френка Касла, натякає на те, що незабаром відбудеться неминуче – або вийде трейлер серіалу, або буде названа дата релізу, хоча не варто виключати, що і те, і інше. Після того, як в групі телесеріалу в Твіттері була опублікована GIF-ка, на якій головний герой брав участь у кривавій бійці, Бернтал залишив коментар, який, очевидно, викличе хвилювання. Багато фанатів хочуть побачити, що чекає Френка Касла в майбутньому, і куди його приведуть пошуки помсти на цей раз. Джо Кесада, глава креативного відділу Marvel, пообіцяв, що нові серії готують глядачам саме те, що вони хочуть бачити.

Кадр зі зйомок серіалу «Каратель»

Tick. Tock.

– Jon Bernthal (@jonnybernthal)

«Рік тому я розповідав, що« Каратель »- кращий проект, зроблений нами», – сказав Кесада. «Я готовий оплатити вашу підписку на Netflix на рік, якщо Джон Бернтал – НЕ Френк Касл, а« Каратель »- не найкращий шоу».

Кесада натякав на лиходія сезону, кажучи, що це те, що його схвилювало найбільше. Згідно серії фотографій, можна зробити висновок, що Бен Барнс, який зіграв в телесеріалі Біллі Руссо, стане повноцінним Джігсо в другому сезоні, хоча не варто виключати, що це не єдиний сюрприз.

Стів Лайтфут, шоураннер шоу, розповів про труднощі адаптації такого персонажа, як Каратель, розкривши деяке уявлення про те, як справляється Френк Касл в нових епізодах.

Кадр зі зйомок серіалу «Каратель»

«Це завжди складно, так як ви отримуєте таку варіацію, яка деяким до душі, а інші її просто ненавидять, і є ті, хто знаходитися між», – сказав Лайтфут.

«Особисто я вважаю, що потрібно бути вірним герою і історії, яку ви маєте намір розповісти. Очевидно, вам хотілося б, щоб його полюбили, але якщо ви будете переживати про аудиторію, це заведе вас в глухий кут. Мені здається, що варто залишатися вірним Френку і зробити з нього того, з ким люди захотіли б знаходитися поруч ».

Що ж, поки нам залишається лише сподіватися, що незабаром про другий сезон «Каратель» стане відомо більше, так як весь матеріал вже був відзнятий. А ви чекаєте новини по другому сезону серіалу? Скучили ви за Френком Касл у виконанні Джона Бернтал? Поділіться своєю думкою з нами в коментарях!

Ссылка на основную публикацию