Джулі Плек сказала, що відсутність Керолайн стане довгостроковою таємницею

Остання частина кіновсесвіту «Щоденників вампірів», «Спадщина», поки випустила лише два епізоди, але вже зараз фанати задаються питанням, про те, куди поділася засновниця Школи Сальваторе – Керолайн Форбс. На жаль, схоже, що її статус в найближчому часі так і залишиться загадкою для фанатів. Джулі Плек, творець серіалу, недавно заговорила про відсутність Керолайн, і помітила, що ситуація з персонажем стане «довгостроковій таємницею» для шоу. «Згадок про Керолайн досить багато», – каже Плек. «Її відсутність згадується трохи і в тому, що вона була прекрасною матір’ю, але чому її зараз немає поруч? І є довгостроковою таємницею, яку ми будемо потроху розгадувати, але дівчинки схожі на матір. Вона – хороша людина, який, будучи підлітком, не завжди був хорошою людиною.

Кадр із серіалу «Спадщина»

Отже, у нас є Інь і Янь Керолайн і Аларік і, звичайно, Джо, біологічна мати дівчаток. З якою б ДНК вона їх не залишила, вона крутиться навколо. Давайте не будемо забувати, що також у них є кровний зв’язок з Каєм Паркером, так що і з цього боку є небезпека ».

Для тих, хто потребує нагадуванні, в той час, як Керолайн Форбс виносила і народила Джоззі і Ліззі, їх справжня мати Джозетт «Джо» Паркер була убита своїм братом Каєм, в той момент близнюки знаходилися в тілі матері, а потім були переміщені в утробу Керолайн заради порятунку. Незважаючи на незвичайні обставини свого материнства, Керолайн була зображена, як в «Щоденниках вампіра», так і в якості гостя в «первородного», як відданий батько, що робить її відсутність ще більш загадковим, і, можливо, проблематичним для Ліззі.

Кадр із серіалу «Спадщина»

«Мені здається, що відсутність матері насправді сильно впливає на Ліззі», -сказала Бойд. «Я маю на увазі, що це важко. Очевидно, що її тато – глава школи, і його увага зосереджена відразу на багатьох аспектах, і їй доводиться ділити його з сотнею інших учнів. Я насправді вважаю, що це величезна причина того, чому вона так поводиться, адже їй хочеться, щоб поруч була мати, яка може допомогти, з якої можна поговорити, яка б її підтримала, і вона дійсно відчуває цей недолік ».

Наступна серія «Спадщини» буде випущена через тиждень, 9 листопада. Як ви думаєте, чому Керолайн немає поруч зі своїми дівчатками? Дайте нам знати що ви думаєте в коментарях.

Ссылка на основную публикацию