Ефекти фоторедактора Movavi

Обробка фотографій не повинна займати багато часу. До того ж, якщо ви – тільки початківець користувач, то вам навряд чи захочеться розбиратися в численних функціях якогось складного редактора, можливо і не російською мовою. Однак це й не обов’язково.

У фоторедактор Movavi ви знайдете величезну кількість ефектів для фото, за допомогою яких можна кардинально змінити на краще знімок. У список входять різні текстури, класичні та художні ефекти, цветофільтров, а також параметри для поліпшення якості зображення, такі як насиченість, яскравість контраст і інші. Ще ви зможете повернути і обрізати фотографії, додати текст, замінити фон або стерти зайві об’єкти.
Перейдіть по посиланню і

Отже, давайте докладніше розглянемо групи ефектів, які пропонує програма.

класичні
Тут представлені такі стандартні ефекти, як Сепія, Чорно-біле, Віньєтка ЛОМО і інші, що ідеально підходять для візуального “старіння” фото.

художні
Створити картину маслом без полотна? Змістити фокус на зображенні або перетворити його в піксельну мозаїку? У цьому вам допоможуть відповідні художні фільтри.

текстури
Додайте на фотографію сердечка, зірки, сонячні відблиски або накладіть модний ефект Боке – надайте зображенню ауру загадковості.

цветофільтров
Застосувавши один з колірних фільтрів, ви легко зміните загальний тон фотографії,

поліпшення якості
Змінити параметри зображення можна двома способами: автоматично і вручну. При використанні інструменту “Автоматичне поліпшення”, програма підбере оптимальні значення для яскравості і контрасту. Змінюючи ж насиченість, тон, температуру, відтінок і інші параметри, ви можете самостійно отримати цікаву колірну схему, навіть не розбираючись в значеннях цих показників. Пограйте з розмиванням фотографії – налаштуйте чіткість за допомогою двох слайдерів.

Крім різноманітності фільтрів в редакторі є й інші корисні інструменти:

  • Додавання тексту: створення та редагування написи, вибирайте шрифт, колір і розташування
  • Обрізка і поворот: покращуйте композицію, прибираючи зайве по краях або випрямляючи лінію горизонту
  • Видалення об’єктів: повністю стирайте випадково потрапили в кадр предмети
  • Заміна фону: вирізуйте потрібні об’єкти і міняйте задній план.

Фоторедактор Movavi прекрасно підійде для швидкої обробки фотографій. Зручна навігація між зображеннями однієї папки, прості інструменти і безліч ефектів – цей редактор може стати вашим першим кроком у створенні фото-шедеврів. Збережіть результат у відповідному форматі (JPEG, PNG, TIFF, PCX і т.д.) і поділіться знімком з друзями в соціальних мережах або ж поставте собі на робочий стіл, підібравши потрібний розмір.

Компанія Movavi має і інші програми з обробки відео та аудіо (захоплення відео з екрану, відеоредактор Movavi, захоплення відео з ігор), з оброблення фото (фоторедактор), а також скоро готується реліз програми – редактора PDF). Слідкуйте за оновленнями блогу, і ви дізнаєтеся про новинки цієї компанії більш докладно.

Ссылка на основную публикацию