Економія батареї на Андроїд? 7 крутих способів!

Майстер-клас на тему: Економія батареї на Андроїд! Думаю, ні для кого не буде секретом той факт, що один з головних недолік всіх смартфонів / планшетів це акумулятор. Заряду зазвичай не вистачає навіть на добу, що, безперечно, засмучує нас.

Цей пост присвячений темі економії заряду батареї на телефоні і планшеті. Зараз розглянемо ряд способів знизити швидкість споживання заряду акумулятора. Все буде продемонстровано на прикладі операційної системи Android.

Скоротити час автоматичного блокування (період підсвічування екрану і яскравості)

Дуже багато моделей смартфонів мають великий дозвіл екрана. Це призводить до скаженого споживання енергії, навіть при простому перегляді фотографій або при банально включеному головному екрані.

Саме тому цілком логічно скоротити період роботи екрану до мінімуму. Зрозуміло, ви заощадите заряду всього нічого, але як то кажуть перемога в кожному дюймі. Даний спосіб активно допомагає нам по максимуму зберігати батарею в ті моменти, коли ви не користуєтеся гаджетом.

Отже! Як скоротити час, через яке підсвічування екрану буде переходити в режим блокування:

1. Відкрити Налаштування,

2. Вибрати Мое устройство, якщо є підрозділи в настройках,

3. Кількома «Екран» або Екран блокування, тиснемо на «Сплячий режим» або Блокувати автоматично.

4. У списку буде показано час автоматичного блокування: негайно, 5 секунд, 15 секунд, 30 секунд, і хвилини: 1,2,5,10,30. Я думаю 5 секунд цілком достатньо, якщо замислюєтеся про економію.

Важливим аспектом економії енергії є яскравість екрану. Основна маса користувачів віддають перевагу автоматичного регулювання яскравості екрану, ну або просто не замислюються про неї, як було так і залишили. Це не дуже правильно, краще завжди контролювати освітленість. Грамотним рішенням буде ставити середню яскравість тоді, коли вам не потрібно занадто сильно економити заряд і ви можете в будь-який момент підключити харчування. А ось, якщо потрібна максимальна економія, то яскравість можна зменшувати до кінця. Використовувати найвищу яскравість варто лише при високій освітленості, наприклад на вулиці, коли сонце не дозволяє нормально бачити екран смартфона.

Як зменшити яскравість екрану?

Зазвичай достатньо шторку зверху монітора пальцем потягнути і з’явиться горизонтальна панель, там wifi, звук, поворот екрану, блютуз та інше що туди ви поставили. Нижче панелі буде, принаймні у більшості вона саме там, горизонтальна доріжка регулювання яскравості, куди бажаєте туди і фіксуєте. Справа можна відзначити галочкою Авто, вище про було сказано.

Або, якщо опускаючи шторку там нічого такого ви не виявили піде в обхід: Налаштування gt, Мое устройство gt, Дисплей gt, Яскравість. Все, можете регулювати.

Користуйтеся простими шпалери! Вони допоможуть економити заряд батареї на смартфоні

Хтось вважає, що прості шпалери допомагають економити заряд батареї, хтось не дотримується цієї позиції, проте використання живих шпалер це хрест на економії енергії.

Як нерозумно не буде виглядати, але ефективним способом збільшити період експлуатації телефону без підзарядки є установка чорного заставки (лише один колір). Уявлятимете, що на екрані Чорний квадрат Малевича :))

Як встановити шпалери на телефон?

Якщо звернемо увагу на стандартні шпалери, то шлях наступний: Налаштування Мій пристрій Дисплей Шпалери (на Самсунг можна ставити шпалери на головний екран, екран блокування).

Припустимо, хочемо поставити на головний екран, для цього натискаємо по пункту і пропонується вибрати фото з галереї (що цілком собі правильно), шпалери, живі шпалери. Свою картинку, звичайно, краще за все, головне, що в ній не було багато фарб, темні тони краще.

З місця в кар’єр! Від чого розряджається телефон? Улюблена гра, система, твіттер

Перейшовши в Налаштування Налаштування Батарея, можна виявити все те, що впливає на заряд батареї. Як правило, на першому місці розташовується екран, потім система і всі інші програми, якими ви користувалися. Натиснувши на значок будь-якого з них у вас з’явиться можливість спробувати зменшити вплив на розрядку.

Наприклад, натискаю я на екран, бачу кнопку Дисплей, натискаю на неї і переходжу в настройки яскравості, шпалер, заставки, тайм-ауту, стиль / розмір шрифту, підсвічування клавіш і т.д. Тобто я потрапляю туди, звідки можна вплинути на швидку розрядку батареї.

Якщо натискаю нема на екран або систему, а наприклад на будь-яку гру або магазин (нібито Плей Маркета), то з’являється можливість призупинити роботу програми.

Вимикайте модулі, якими не користуєтеся

Включений Wi-Fi, Bluetooth, NFC, LTE і GPS забирають багато енергії, і кожен з представлених бездротових модулів повинен працювати лише тільки тоді, коли він потрібен.

Якщо у вас вдома вай фай і ви сидите в телефоні з бездротової мережі, то по виходу з квартири відключайте значок wifi. Це також стосується і блютуз і НФЦ і GPS

Де розташовуються бездротові модулі? Як відключити wifi, GPS

Можете опустити шторку і там буде значок вай фая, значок GPS не завжди там розташовується, але є можливість його встановити там.

Опустивши доріжку в правому верхньому куті, а може у когось по-іншому, є кнопка меню, що випадає. Всі необхідні елементи, які варто відключати розташовуються там. Якщо подібного в інтерфейсі не виявилося, то стандартно йдемо в настройки, далі Підключення, а тут вже вибираємо те, що необхідно.

Вимкніть автоматичне оновлення додатків

Автоматичне оновлення вельми зручно, але бере зарядку не по-дитячому. Якщо смартфон підключений до Wi-Fi, то Google Play Маркет обов’язково відновить ваші додатки на більш нові версії ..

Як відключити автоматичне оновлення додатків?

1. Відкриваємо Google Play Маркет.

2. Зліва є меню, вибираємо Налаштування

3. Відкрити «Оновлення додатків»

4. Виберіть «Ніколи» або «Тільки Через Wi-Fi».

Вийти з режиму вібрації

Коли ви натискаєте по екрану і відчуваєте вібрацію це зручно. Ви завжди розумієте, чи є відгук. Але, як і з примочками вище, вібрація позначається на швидкої розрядки.

Як відключити непотрібні вібрації і звуки?

Переходимо по шляху: Налаштування Мій пристрій Звук.

Тут ви можете знизити рівень інтенсивності вібрації при вхідні дзвінки, при повідомленнях і при зворотного зв’язку.

Звернемо увагу на підрозділ Система. Тут можна прибрати галочки, на пунктах: Звуки клавіш (Відтворювати звуки при натисненні на екран), Звуки при торканні (Відтворювати звук при натисканні на екран), Звук блокування екрана (Відтворення звуків при блокуванні і розблокування екрану), Зворотній зв’язок (Вібрація при натисканні програмних клавіш і виконанні деяких дій з програмами).

Якщо просто часто сидите в соціальних мережах і при відповідях або повідомленнях ви отримуєте відгук вібрація або голосової Дзінкі, то спустіть доріжку зверху екрану і просто поставте без звуку. Головне контролюйте це процес, бо звук дзвінка може також прірву.

Використовуйте режим енергозбереження

На останнє місце поставили режим енергозбереження, але не через його неважливості. Навпаки, це вкрай важливий розділ в темі економії заряду батареї на Андроїд.

Отже, переходимо в настройки моє пристрій енергозбереження. Перейшли! Тепер перемикаємо на вкл. Готово! Дивимося на Параметри енергозбереження

  1. Процесор. Можна відзначити, але тоді ви обмежите максимальну продуктивність процесора. Я навпаки прибрав галочку, щоб система працювала швидше. Батарею я зарядити можу, а ось швидкість роботи Андроїда часто залишає бажати кращого.
  2. Екран. Відзначивши галочкою даний пункт, ви будете використовувати низький рівень харчування екрану.
  3. Тактильний зворотний свзяь. Вимкнення тактильного зворотного зв’язку може продовжити час роботи акумулятора.

Значок енергозбереження також можна побачити в випадає доріжці.

Також не забудьте про простий режим. Налаштування Мій пристрій Режим головного екрана Простий режим. Простий режим полегшує використання пристрою завдяки спрощеному макету екрану і великим піктограм. таке буває не на кожному смартфоні, але на Самсунг точно!

Багато страждають від швидкої розрядки телефону і не мають на увазі про те, що андроїд економити батарею можна. Сподіваюся ця стаття вам допомогла! Якщо так, то поділіться нею в соціальних мережах, кнопки знаходяться вгорі статті.

Ссылка на основную публикацию