Економні електрокотли: види, відгуки, ціни, відгуки покупців – Портал про комп’ютери та побутову техніку

Давно відомо, що комфортний будинок це не тільки чистота і порядок, але і тепло, яке безпосередньо залежить від опалення. Адже завдяки опалювальній системі термометр показує плюсову температуру вдома. Якщо не надовго заглянути в минуле то можна згадати, що раніше будинку опалювалися пічним опаленням. Але з розвитком сучасних технологій одним з найбільш затребуваних варіантів є опалення від електрики.

Опалення від електрики найбезпечніше з точки зору екології, але ціни за електроенергію сприяли розвитку економічних електрокотлів.

Особливості таких котлів

Електрокотли мають цілий ряд переваг:
– Легкість в монтажі, що дозволити не вдаватися до допомоги фахівця, але для цього необхідно мати відповідні знання в електричній проводці.
– Широкий вибір моделей, що дозволить підшукати котел необхідний вашому житловому приміщенню.
– Екологічність, оскільки не буде проводитися викид шкідливих речовин в повітря.
– Електричний котел не займе великого простору.
– Привабливий зовнішній вигляд, який з легкістю впишеться в дизайн вашого будинку.
– Електрокотел працює в тихому режимі.
– Котел оснащений автоматичною системою, яка дозволить постійно тримати необхідну температуру.

Плюси подібних котлів

– Економія, тому вам не доведеться витрачати великі гроші на електрику;
– Експлуатація протягом багатьох років;
– Користуватися зможе будь-яка людина, не залежно від його професійних навичок;
– Чи не великі габарити;
– Є режим безпеки, тому в разі НС котел відключитися автоматично;
– Якісна збірка конструкції.

недоліки

– Високі витрати на витратні матеріали;
– Велике навантаження на електричну мережу, незалежно від напруги.

Функціонує котел за допомогою перетворення електричної енергії в теплову.

Коли струм надходить на електрод, молекули теплоносія починають розщеплюватися на заряджені іони (позитивно і негативно), в результаті цього вони рухаються на протилежні полюси за допомогою електромагнітного поля, що і дозволяється теплоносія нагріватися. Весь процес проходить в камері, яка нагрівається до 95 градусів.

Кращі енергозберігаючі котли

Економічні електрокотли доступні будь-якій людині. Фірми виробники передбачили все бажання своїх покупців, тому зараз випускається велика кількість приладів, які мають різний дизайн і колір.

Найбільш затребувані енергозберігаючі котли

– Індукційний. Велика потужність при відсутності теплового бар’єру, тому контакт з теплоносієм виключений. Деталь, що виводить тепло рівномірно розташовується на поверхні бака, тому не доведеться витрачати зайві кошти на покупку спеціальних теплоносіїв.
– Електродний. Найекономічніший. Майже на половину менше споживає електроенергії, ніж ТЕНовий. Вельми невеликі габарити, а також виключено утворення нальоту. Потужності досить, щоб нагріти воду за кілька хвилин.
– Іонноелектріческій. Це ще один представник на ринку енергозберігаючих котлів. Подібний котел дозволить значно заощадити кількість споживаної енергії. Якщо порівнювати з іншими котлами такого типу, то рахунки за електрику будуть на 40% менше. Це в першу чергу пов’язано з особливістю конструкції.

Наприклад, один із самих економічних варіантів: Тесі КОП, 9 кВт / 380В. Це теж електричний котел, який можна легко розмістити на стіні. Насос в котлі може, як бути присутнім, так і бути відсутнім, все буде залежати від потреби покупця.

Вартість і де можна придбати?

Ціни на енергозберігаючі електрокотли розрізняються, і це залежить від декількох факторів:

  • Фірма, що займається виробництвом, оскільки, чим відомішим виробник, тим вище вартість продукції;
  • Чим вище потужність, тим більше ціна;
  • Додаткові опції і можливості;
  • Незвичайний зовнішній вигляд;
  • Матеріали, використовувані при виробництві котла.


Вартість подібних котлів може варіюватися і доходити до 40 тисяч гривень.

Щоб купити енергозберігаючий електрокотел не буде потрібно зайвих зусиль, тому що вони продаються як в інтернеті, так і в магазинах. Зрозуміло, вибір котлів в спеціалізованих гіпермаркетах набагато вище. До того ж практично в кожному місті є такі магазини.

Кожен покупець сам вирішує, який котел йому необхідний залежно від можливостей і дизайну.

Якщо звернутися до статистики, то можна зробити висновок, що з кожним роком стає все більше людей, які в своїх приватних будинках встановлюють енергозберігаючі котли. Більшою мірою це пов’язано з вартістю енергоносіїв, тому по можливості доводиться раціонально використовувати свої грошові кошти.

думка експерта

Енергозберігаючі котли здатні надати користувачеві якісне тепло при відносно не великих витратах. Варто також відзначити, що енергозберігаючі котли з витратними матеріалами будуть набагато дешевше, ніж пічне опалення. Адже середня вартість зведення печі буде в районі 100 тисяч гривень. Ще одним великим плюсом електрокотлів є їх дизайн, який має свою родзинку і вдало впишеться в інтер’єр будь-якого житлового приміщення.

Відгуки покупців

Андрій:

Хочу додати свої пару слів, скажімо так написати відгук про електрокотли Ресурс, виробництво Челябінська обл., М Міас, замовляв в інтернет магазині від заводу виробника – посилка прийшла поштою, сам перебуваю під Саратовом, 6 кВт потужністю, ціна його смішна 3600 + доставка 800 обійшлася, спочатку були сумніви, але встановив все працює відмінно – опалювати будиночок в селі 60 кв.м, будинок утеплений, система закрита, з насосом, радіатори алюміній, витрата в найхолодніші місяці грудень, січень, лютий-2 кіловат на годину , я вважаю це нормально, в будинку дос таточно тепло, а до речі висота стель 2,4 метра.

Ссылка на основную публикацию