Екран завантаження для Windows 7

Багато користувачів захоплюються створенням унікальних стилів для встановленої ОС Windows. Це пов’язано з бажанням виділитися з натовпу і надати робочій обстановці власний стиль.

Більшість речей в операційній системі, пов’язаних з оформленням, змінюються досить легко. З екраном завантаження все трохи складніше в Windows 7. Встановити його, використовуючи стандартні функції ОС, не вийде.

Екран завантаження – анімована заставка, що з’являється при запуску комп’ютера в момент старту Windows. Складається з 105 анімованих кадрів.

В операційній системі Windows немає стандартної функції, що дозволяє користувачеві змінити екран завантаження. Тому доведеться скористатися додатковими програмами. Розглянемо процес по кроках з однією з утиліт Windows 7 Boot Updater.

Завантаження і установка

Перш за все, необхідно завантажити з офіційного сайту (http://www.coderforlife.com/projects/win7boot/) і запустити установку від імені адміністратора. Процес установки досить простий і зрозумілий інтуїтивно. Єдине, що в ньому можна змінити – шлях, де буде розташовуватися встановлений додаток.

підготовка заставки

Необхідно підготувати заставку. В інтернеті можна знайти підходящі для програми готові скіни в форматі .bs7. Також можна створити власну анімаційну заставку прямо в програмі, використовуючи зображення у форматі .jpg, .bmp, .png. Для цього 105 картинок з кадрами майбутньої заставки, що з’являється при завантаженні Windows, просто збережіть в одній папці.

встановлюємо заставку

Тепер програму можна запустити і приступити безпосередньо до налаштування екрану завантаження Windows. Після запуску програми відкриється вікно, на якому можна змінити або зовсім видалити написи «Запуск Windows» і «Microsoft Corporation».

Після того як озирнулися можна переходити до заміни заставки.

  1. Якщо ви завантажили скін в форматі .bs7, то досить вибрати в меню «Файл» пункт «Завантажити скін …» і вказати потрібний файл, а після обробки натиснути застосувати.
  2. Якщо у вас набір із зображень, то необхідно перейти на вкладку «Завантаження» і в першому випадаючому меню вибрати пункт «Анімація». Після чого вказати папку, де розміщуються готові малюнки. Після цього залишається тільки перевірити і натиснути кнопку «Застосувати».

Відновлення стандартного екрану завантаження

При необхідності програма дозволяє повернути стандартний вид заставки, що з’являється при завантаженні зображення. Для цього досить вибрати в меню «Налаштування» пункт «Відновити з резервної копії».

У програмі можна змінити безліч налаштувань. Це дозволяє створювати свою унікальну заставку і домогтися повної індивідуальності стилю запуску системи.

Ссылка на основную публикацию