Експрес панель opera: настройка основних її елементів

При переході на той чи інший браузер, для більшості користувачів важливим моментом є експрес-панель, а саме, наскільки вона зручна, функціональна і проста в використання. З огляду на те, що браузер Opera є вельми популярним серед користувачів всього світу, не дивно, що питання щодо такої панелі саме цього веб-оглядача їх хвилює найчастіше.

Якщо ви також плануєте перейти на Оперу, і чималу роль при цьому для вас грає експрес-панель, цей матеріал – для вас. Я розповім про те, що собою являє експрес панель opera, настройка якої є нескладним і цілком посильним, навіть для недосвідченого користувача, справою.

Що таке експрес-панель

Думаю, кожен користувач розуміє, що таке експрес-панель, тим не менш, не буде зайвим розкласти все по поличках. Отже, експрес-панель – це інструмент швидкого доступу до закладок браузера, не має значення, Опера або Мозилла, Яндекс або Хром і т.д. До речі, в Google Chrome експрес панель ще називають стартовою сторінкою Chrome. Відмінність даної панелі від звичайних закладок полягає в розташуванні першої, а саме на головній сторінці веб-оглядача, а також її зовнішній вигляд. Справа в тому, що дана панель відображається у вигляді картинок, найчастіше, логотипів сайту. Таке рішення дозволяє швидше зорієнтуватися серед інших закладок і це, без сумніву, дуже зручно.

Як налаштувати експрес-панель

Величезним достоїнством експрес-панелі є те, що вона має дуже простий і зрозумілий інтерфейс. Відповідно, можна в будь-який момент, скажімо, додати новий елемент, змінити тему оформлення, змінити або видалити елементи і багато іншого. Отже, настройка експрес панелі opera відбувається так:

  • щоб змінити тему оформлення, зробіть наступне: натисніть на кнопку «Opera» в верхньому лівому кутку. У випадаючому контекстному меню виберіть пункт «Теми оформлення». Далі відкриється нова вкладка, і користувачеві буде надана можливість вибрати тему за замовчуванням, створити свою, отримати нову з інтернету. Це також просто як поміняти тему в Google Chrome;
  • щоб додати новий елемент в експрес-панель, клікніть на плюсик в порожній клітинці. Далі можна вставити у вільний поле адресу необхідного сайту або ж вибрати з переліку сайтів, запропонованих браузером, після чого натиснути кнопку «Додати»;
  • щоб змінити або видалити осередок, клікніть по ній правою мишачої клавішею і виберіть відповідний пункт у випадаючому меню.

Ось і все, з основними настройками експрес-панелі в Opera ми розібралися. Сподіваюся, що тепер процес роботи з нею став зрозуміліше і простіше.

Ссылка на основную публикацию