Електроніка з AliExpress тепер представлена ​​в зібранні цін Aport

Електроніка з AliExpress тепер представлена ​​в зібранні цін Aport

Відомий китайський маркетплейс AliExpress, що пропонує електронні девайси за доступними цінами, почав співпрацю з російським агрегатором цін Aport.ru. Таке рішення було продиктовано зростанням числа покупок, які Украінане здійснюють в іноземних інтернет-магазинах. За останні два роки ця цифра зросла з 20% в 2013-му до 30-35% в 2014 році. За прогнозами експертів, в нинішньому році цей показник складе 60%, причому більша частина таких покупок – до 80% – доведеться на китайський електронний ринок.

Таке зростання інтересу покупців до іноземних інтернет-магазинах пов’язаний з тим, що в Україні діють найвищі нормативи для безмитного ввезення товарів. Позитивну динаміку зростання сприяє і «Пошта України», яка оптимізувала логістику товарів з-за кордону. Покупці отримують свої посилки в більш короткі терміни, також знизилася кількість загублених посилок.

У зв’язку з такою позитивною динамікою російський сайт порівняння цін Aport.ru надає унікальну можливість. З сьогоднішнього дня, поруч з пропозиціями від російських інтернет-магазинів, покупці зможуть знайти товари з китайського маркетплейса AliExpress. Спеціальний блок з товарами AliExpress користувачі Aport.ru можуть знайти у всіх розділах каталогу. Він розташовується на сторінці товару під пропозиціями від російських магазинів і називається «Пропозиції від зарубіжних магазинів».

Крім товарів з точною відповідністю на сторінках каталогів «Hi-Tech» і «Мода» покупці знайдуть блок з пропозиціями схожою товарної групи. Наприклад, до плаття покупцеві запропонують туфлі, а до смартфону – чохол або інші аксесуари.

Користувачі сайту Aport.ru в повному обсязі зможуть вивчити пропонований їм товар з AliExpress, оскільки картка товару містить детальний опис. Обробка замовлень здійснюється співробітниками маркетплейса AliExpress. Якщо виникнуть будь-які суперечки щодо проданого товару, то рішення цих задач бере на себе також китайський рітейлер.

На даний момент географія покупок на сайті Aport.ru обмежується тільки китайським маркетплейсом AliExpress, але найближчим часом планується підключити до прайс-агрегатор і інші зарубіжні інтернет-магазини. Керівництво компанії поки не розголошує, які саме магазини це будуть.

Ссылка на основную публикацию