Електронні підлогові ваги з аналізатором складу тіла

Відповідно до думки медиків різке зменшення або збільшення маси тіла може бути пов’язано з наявністю серйозного захворювання.

Саме тому регулярне вимірювання ваги або ж різними є важливою і необхідною процедурою.

Людям же, які прагнуть позбутися від зайвих кілограмів або намагаються стежити за своїм здоров’ям, просто необхідні підлогові ваги аналізатори.

Ці прилади дозволяють не тільки точно визначити свою вагу, але і дізнатися жиру, м’язову масу.

Функціональні особливості аналітичних ваг

Сучасні пристрої можна поділити на кілька типів:

  • Підлогові ваги з аналізатором жиру, які представляють собою невелику платформу з електродами. Робота приладу заснована на створенні незначних електричних імпульсів, які здатні проходити через все тіло. В результаті тканини, які містять трохи води (жирова), надаватимуть високий опір. Отриманий параметр прилад самостійно зіставити з масою тіла, вирахувавши відсоток жиру і рівень води. Механізм їх роботи схожий на такий же у підлогових промислових ваг.
  • Електронні ваги аналізатори складу тіла дозволять дізнатися не тільки процентне жиру і води, але і кісткову, м’язову масу, відсоток вісцерального жиру, який знаходиться близько органів черевної порожнини, швидкість метаболізму, фізичний стан і метаболічний вік. Деякі моделі також здатні зберігати в пам’яті відомості про декілька користувачів.

Під час першого використання вам необхідно буде ввести деякі особисті параметри: стать, зріст, вік, тип статури. Ці дані будуть необхідні приладу під час проведення розрахунків і дозволять підібрати найбільш оптимальний шаблон.

Підлогові ваги з аналізатором припускають використання строго натщесерце, після спорожнення кишечника, що дозволить приладу точно розрахувати всі параметри.

Відзначимо, що зважуватися потрібно виключно босоніж, щоб електроди стикалися безпосередньо з шкірою, в іншому випадку вимірювання будуть неможливі. І не дивно, адже це не кухонні ваги.

Електронні аналітичні ваги

Сучасні електронні аналітичні ваги можуть мати 8 електродів, при цьому людині під час вимірювання необхідно стояти на платформі і взяти в руки ручки з електродами.

Дана маніпуляція дозволить провести сегментальний аналіз корпусу і кінцівок. За рахунок такого механізму роботи аналітичні моделі є найточнішими вагами.

До додаткових функцій приладу відноситься можливість передачі відомостей на персональний комп’ютер або планшет за допомогою Wi-Fi для використання в тренувальних програмах.

  • Протипоказання

Електронні ваги з аналізатором жиру виробляють аналіз за допомогою невеликого електричного розряду. На даний момент не встановлено, чи здатний він надавати на людський організм негативний вплив.

Однак виробники рекомендують утриматися від використання ваг вагітних жінок і людей, які мають кардіостимулятори та інші імпланти.

Найбільш популярні моделі

Сьогодні магазини побутової техніки готові запропонувати широкий асортимент електронних аналізаторів ваги, проте найбільшою популярністю користуються такі моделі:

Підлогові ваги Tanita з аналізатором складу тіла

  • Tanita BC-532. Даний прилад дозволить дізнатися точну вагу, розрахувати жиру, води, кісткової і м’язової маси, вік і фізичний тип. Термін служби складає 10 років, вартість від 3200 гривень.
  • Cameron BFS-333 має термін служби 3 роки. Дозволить розрахувати жиру і води. Ціна приладу близько 900 гривень (що значно дешевше звичайних торгових ваг).
  • Vitek VT-тисячі дев’ятсот п’ятьдесят три BK здатний запам’ятовувати свідчення 12 осіб, розрахувати жиру, води і м’язової маси. Прилад зроблений в Китаї, вартість від 1300 гривень.
  • Bork SC EFG 4315 TR зроблений у Німеччині. Дозволить точно визначити вагу, жиру, м’язової маси, води і калорії. Здатний запам’ятовувати показання 10 користувачів.
  • Tefal BodyUp є точний аналізатор з Франції, що дозволяє визначити жиру в організмі. Запам’ятовує відомості про 4 користувачів.

Як зробити правильний вибір?

Якщо ви хочете вибрати найбільш точні підлогові ваги аналізатор складу тіла, то в магазині краще провести простий тест. Попросіть консультанта розпакувати прилад, встановити його на тверду поверхню і кілька разів зважитися.

Вимірювання ваги краще проводити з інтервалом в 30 секунд. Якщо ваги показують однаковий результат, то це свідчить про їх точності.

Не варто вибирати настільні ваги, які має нещільно прилеглі панелі, западають кнопки або нестійкі накладки на передній поверхні.

Якщо ви хочете отримати завідомо точні і надійні ваги, то краще віддати перевагу відомим виробникам побутової техніки.

Для продовження терміну служби механічних ваг важливий правильний догляд. Електронні підлогові ваги аналізатори можна кидати, використовувати на нерівній поверхні. Також вони потребують регулярного протирання біоелектричних контактів, кнопок і віконечка.

Ссылка на основную публикацию