Емінем інтригує своїх передплатників в Твіттері уривком саундтрека до Веному

Беручи приклад з таких виконавців, як Nickelback, MC Hammer і Vanilla Ice, а також їх тематичних пісенних вкладів в фільми, Емінем оголосив, що написав саундтрек до кінострічки «Веном». У Вас є унікальна можливість насолодитися тизером нової пісні в відео, яке наведене нижче, ще до того, як фільм почнуть транслювати в кінотеатрах. Музикант виклав відеоролик на своїй сторінці в Твіттері. У ролику ми чуємо звучання нового треку, а також бачимо кадри, на яких в написі «Веном» буква «E» замінена логотипом Емінема. Двозначність поста дає нам їжу для роздумів про те, що дана співпраця означає: випускає чи виконавець одну пісню або, можливо, пропонує кілька треків до майбутньої картині.
Кадр з фільму «Веном»

У той час, як у фільмах, заснованих на коміксах, акцент зроблений на впізнавані пісні для підвищення тону конкретних сцен, тенденція в основному була відкинута зі створенням кіновсесвіту Marvel і Розширеної Всесвіту DC. Ймовірна причина полягає в тому, що кінематографісти не бажають робити акценти на певних моментах за допомогою пісень популярних виконавців.

.

– Marshall Mathers (@Eminem)

Цікаво, що трилогія Людини-Павука Сема Реймі використовувала тематичні пісні для кожної партії, а Чед Крюгер з Nickelback, Dashboard Confessional і Snow Patrol внесли помітний вклад у три фільми відповідно. Зрозуміло, що концепція була майже повністю занедбана з новими франшизами Marvel і DC Comics.

Емінем роками уникав уваги, і, до речі, у нього з’явився новий матеріал для фільму, який напевно зацікавить шанувальників. Музикант часто пропонував своїм слухачам спірні тексти і теми, і його стиль, здавалося б, ідеально підходить для більш інтенсивної теми «Веном».

Кадр з фільму «Веном»

«Я відчуваю, що підбір акторів, естетика і сам персонаж стають одним цілим, щоб створити щось, що просто змусить відчувати себе інакше», – говорить Рубен Фляйшер, режисер фільму. «Тонально це нагадає Вам інші кінофільми. Ми не намагалися створити щось схоже на те, що роблять інші … Всесвіт DC така темна і агресивна, а кіновсесвіту Marvel світліша. Було цікаво попрацювати над тим, що виглядає більш реально в нашому світі ».

А поки пропонуємо Вам запастися терпінням і дочекатися прем’єру фільму «Веном» з Томом Гарді в головній ролі, тим більше, що відбудеться вона вже 5 жовтня поточного року!

Ссылка на основную публикацию