Емулятор Android на ПК Windows – кращі програми

Емулятор Андроїд на ПК займає велике місце в сучасному житті, так як всі ми втомилися від обмеження додатків по платформах. Так деякі програми або сервіси доступні тільки на Android або інших платформах, а що ж робити, якщо шалено хочеться використовувати унікальне додаток, а купувати спеціальний пристрій бажання немає.

Емулятори – це спеціальні середовища для запуску унікальних програм. Так нашому слухаю піддалися Android емулятори, які найбільш поширені зараз. Через неймовірного поширення ОС створилася ціла ніша програм і ресурсів, які працюють тільки на гаджетах, той же Instagram або Prescope. Повноцінне використання соціалки недоступно для ПК, але це можна поправити.

Часто користувачі шукають безкоштовний емулятор Андроїд на ПК, саме тому ми розглянемо варіанти, що відповідають даному параметру. Варто зазначити, що найпопулярніший BlueStacks – це умовно безкоштовний додаток, тобто в ньому нав’язуються розширення, а якщо хочете бути повністю автономними, то потрібно оплатити підписку в 2 $. Навіть незважаючи на таке засмучення, програма варта уваги і цілком справляється з поставленими завданнями.

Емулятор Андроїд на ПК Andy

Емулятор Андроїд на комп’ютер має своєю особливістю наявність значних системних вимог. То чи не кожен комп’ютер здатний потягнути сучасні програми. Через наявність своєрідного милиці в системі істотно збільшуються системні вимоги, хоча більшість більш менш сучасних ПК не повинні відчувати проблем з програмами. Рекомендований обсяг пам’яті становить 4 Гб, при чому це стосується всіх емуляторам.

Andy – це відмінний емулятор, який має високий рівень синхронізації з Windows і надає мінімальне навантаження на систему. В процесі тесту гри не гальмували, а сам додаток не вилетіло, тобто проблем не помічено. Тут можна завантажити емулятор Андроїд на ПК.

Для нормальної роботи емулятора необхідно мати 20Гб пам’яті. Також слід зазначити, що інтерфейс не переведений на російську мову, хоча присутній англійська. Ця особливість стосується тільки самого додатка, Android можна вибрати і російською. Тобто єдиною трудністю, пов’язаної з мовним бар’єром стає настройка програми. Загалом емулятор Андроїд на ПК Windows Andy можна і не чіпати, але специфічні завдання вимагають настройки дозволу, кількості виділених ресурсів і деякі персоналізовані параметри.

Дизайн програми дуже схожий на стандартний Android, часом навіть можна забути про пристрій, на якому запускається гра. Віртуальний всесвіт емулятора досить гнучка і піддається великій налаштуванні, також є хороша синхронізація з клавіатурою і мишкою.

Особливості програми:

  1. Andy підтримує Multi Touch, тобто можна домогтися повної синхронізації з гаджетом і коректно обробляються навіть множинні натискання;
  2. Правильно обробляється Google Store, немає необхідності в установці apk файлів. Більш того, магазин відразу встановлюється на робочий стіл;
  3. Синхронізація з соціальними мережами і кількома пристроями;
  4. Працювати з файлами Windows реально, безпосередньо з віртуального середовища.

Емулятор Андроїд на комп’ютер BlueStacks

Складно визначити, емулятор Андроїд для Windows BlueStacks є кращим вибором для установки чи ні, але він все ж дуже популярний. Раніше особливої ​​альтернативи то і не було, тобто кожен користувач при виникненні необхідності в подібній програмі відразу йшов на сайт BlueStacks.

Оптимізація емулятора відмінна, істотних збоїв або проблем з установкою як самої віртуальної середовища, так і програм в ній не спостерігалося. Запускаючи вимогливі ігри в BlueStacks лаги просто були відсутні, хоча це справа індивідуальна.

Перевагою програми є активна підтримка емулятора з боку виробника. Також присутній російська версія, що зустрічається нечасто. Загалом BlueStacks – це хороший додаток, яке має високу продуктивність і відмінною інтеграцією з системою.

Поточний емулятор Андроїд безкоштовний, але тільки умовно. Тобто є невеликі, прикрі риси в додатку, вам нав’язуються програми, які були проплачені розробниками, тобто вони не завжди корисні для користувачів. Звичайно, видалити їх ви завжди можете, але все ж неприємно.

Кращий емулятор Андроїд на ПК – Nox App Player

Працює емулятор Андроїда для ПК Windows 7, XP, 8, 10, в загальному все поширені версії системи активно використовуються додатком. Незважаючи на відсутність загального визнання Nox App Player завойовує довіру за допомогою якості продукту.

У програмі все максимально просто, установка займає всього кілька хвилин і при цьому не вимагає участі користувача. Відразу після інсталяції програми, його можна використовувати, хоча базові настройки теж присутні. Так, натиснувши на шестірню зверху, ви потрапите в опції програми. Основні параметри розташовуються на вкладках «General» і «Advanced». У першій знаходяться загальні опції, а в другій розташовуються настройки графіки, кількість задіяних в додатку ресурсів і розмір вікна емулятора.

Кращим Nox App Player можна назвати за якістю збірки і продуктивності додатка, але є і недолік. Google живить деякі підозри до даного розробнику через що може знадобитися пройти перевірку пошти, телефону чи капча.

Важливий нюансом для роботи всіх емуляторів є наявність включеної підтримки візуалізації Intel VT-x або AMD-v. Стандартно параметр включений в BIOS і проблем не виникне, але не завжди так. Якщо спостерігаються проблеми з роботою кількох додатків, то все ж слід звернутися до даній настройці.

Ще одна виноска на те, що компонент Hyper-V нерідко викликає конфлікти з емуляторами. Причини не зовсім очевидні, тому простіше завантажити і встановити альтернативну утиліту і все повинно запрацювати.

Використовуючи один з емуляторів можна без праці запускати необмежену Android додаток на комп’ютері, при цьому не потрібні пізнання в програмуванні. Тепер Android ресурси активно використовуються і на комп’ютері.Якщо у Вас залишилися питання по темі «Емулятор Android на ПК – огляд кращих програм», то можете задати їх у коментарях

Ссылка на основную публикацию