err empty response що це за помилка і як її виправити

Напевно багато хто стикався з цією помилкою, працюючи в браузері на движку chromium – Google chrome, Opera, яндекс.браузер і інші. Тут ми спробуємо розглянути можливі варіанти вирішення цієї помилки.

Взагалі саме опис помилки ERR_EMPTY_RESPONSE вказує на те, що сервер розірвав підключення, що не відправивши дані. Таким чином, проблема може полягати в конкретному сайті, який не вдається відкрити і можливе рішення тут – просто почекати деякий час.

Інша справа, якщо дана проблема починає спостерігатися з іншими сайтами. В даному випадку розглянемо можливі варіанти вирішення:

відключення розширень

Якщо Ви використовуєте різні розширення, в тому числі і ті, які підміняють Ваш IP-адресу (так звану анонімайзери), то проблема може полягати саме в них. Для відключення розширень браузерів на базі chromium необхідно відкрити нову вкладку і ввести в адресний рядок chrome: // extensions, в разі яндекс.браузер адреса буде виглядати так: browser: // extensions.

Якщо Ви знайдете в списку розширень невідомі Вам або горезвісні анонімайзери, то їх необхідно видалити і перевірити роботу сайту, де виникала помилка 324 (ERR_EMPTY_RESPONSE). Дані дії також дозволять очистити браузер від можливого рекламного ПЗ або шкідливих компонентів.

Скидання браузера

Якщо з якихось причин попередній метод вирішення помилки ERR_EMPTY_RESPONSE не допоміг, то має сенс виконати скидання установок до стандартних значень за замовчуванням. Для цього необхідно перейти на сторінку налаштувань. Зробити це можна, запровадивши в адресний рядок chrome: // settings або browser: // settings (в залежності від браузера).

Сторінку налаштувань необхідно прокрутити до кінця і натиснути «Показати додаткові налаштування».

Потрібний пункт «Скидання налаштувань» також можна знайти в кінці сторінки.

Є ще один варіант скидання для усунення ERR_EMPTY_RESPONSE, що вважається більш кардинальних, тобто при цьому будуть видалені всі призначені для користувача настройки. Для проведення такого скидання потрібно видалити папку Default, що знаходиться за адресою C: \ Users \ імя_вашего_пользователя \ AppData \ Local \ Yandex \ YandexBrowser \ User Data \.

Перевірка комп’ютера на шкідливе і рекламне ПО

Якщо зазначені вище методи не допомогли вирішити проблему ERR_EMPTY_RESPONSE, то цілком ймовірно зараження комп’ютера вірусами, фішингових і рекламним ПО, троянами і іншим. У будь-якому випадку, перевірка на віруси ніколи не зашкодить. Тут можна використовувати як стандартний вбудований антивірус Захисник Windows, що входить в систему за замовчуванням, так і будь-який сторонній встановлений антивірус.

Також можна провести перевірку безкоштовними одноразовими утилітами, розробленими саме для таких випадків – найбільш популярною є Dr. Web CureIt! Хороша вона не тільки тим, що виявляє і пробує усунути шкідливі об’єкти, але і додатковими можливостями, наприклад, виправленням файлу hosts.

Як би там не було, використання зазначених вище способів в 95% випадків дозволить вирішити проблему з виникає помилкою err_empty_response.

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию