Evernote firefox: контекстне меню, огляд функцій

Переважна більшість існуючих нині користувачів дуже тісно підв’язане з інтернетом. Ми працюємо у всесвітній павутині, спілкуємося з друзями, колегами, партнерами, дізнаємося багато нового. Очевидно, що для реалізації всього цього задіюються всілякі ресурси, створюються вкладки, закладки, різні документи і т.п. В результаті отримуємо браузер, до відмови набитий інформацією. Знайоме?

На щастя, розробники різноманітних розширень думають про те, щоб користувачам було комфортно. За підсумком такої турботи «народжуються» цікаві доповнення, які здорово полегшують життя. Evernotefirefox, контекстне меню якого як би вбудовується в панель інструментів робочого столу, – одне з яскравих прикладів цього. Познайомимося ближче!

Що таке evernote для firefox

Попросту кажучи, розширення evernote є якесь сховище персональної інформації користувача. Воно замінює собою десятки вкладок і закладок в браузері, документи і блокноти, так що візуальні закладки для Firefox вам вже не знадобляться. Будь-яка інформація в даному веб-сервісі зберігається у вигляді заміток, причому це може бути написаний вами список покупок або ж важливий проект – зміст не має значенія.Заметкі можна створювати у вигляді:

  • надрукованого тексту;
  • рукописного тексту;
  • скриншота;
  • закладки з інтернету;
  • файлу: музичного, документа, відеофайлу, архіву тощо

Як працювати з evernote

Розширення evernote цікаво своїм насиченим внутрішнім змістом, повністю адаптованим для активних користувачів інтернету. Для початку вам потрібно завантажити це сховище заміток, для чого необхідно завести обліковий запис. Просто введіть свою електронну адресу та придумайте пароль, після чого дотримуйтесь інструкції по установці. Все дуже просто, і займає буквально кілька миттєвостей.
Після установки запустіть додаток. Вгорі ви побачите горизонтальний ряд вкладок, ще один буде зліва по вертикалі. Почнемо з останнього: нотатки зберігаються в однойменній вкладці, причому в будь-який момент користувач може відредагувати контекстне меню firefox, додавши нову замітку або змінивши стару.

Папка «Ярлики» містить в собі вибрані замітки, тобто, ті, які користувач вважатиме особливо важливими. Далі йде вкладка «Блокноти», в якій створені тематичні папки, за допомогою яких, власне кажучи, йде упорядкування заміток по темам. У будь-який момент можна додати контекстне меню в firefox, зробивши тим самим свою роботу простіше і комфртнее.

До речі, в Evernote присутня така важлива функція, як імпорт / експорт нотаток. Як ви вже зрозуміли, дане доповнення здатне синхронізуватися з різними пристроями, тому, якщо, скажімо, створити замітку на комп’ютері, з планшета ви також будете мати до неї доступ.

Розповідати про Evernote можна ще дуже багато.

Ссылка на основную публикацию