Exclusive: 15 июня Toshiba покликана назвати переможця свого дорогого напівпровідникового бізнесу в розмірі 18 млрд доларів

Toshiba Corp на наступному тижні покликана назвати переможця свого дорогого напівпровідникового бізнесу, повідомили в середу люди, знайомі з цим питанням, оскільки ряд з одним з учасників торгів з приводу продажу, схоже, загострився.

Джерела повідомили Reuters, що вибір звузився до однієї заявці від чипмейкера компанії Broadcom Ltd і технологічного фонду США Silver Lake, а інший – від чіп-партнера Toshiba Western Digital Corp і японських інвесторів, пов’язаних з урядом.

Toshiba поспішає знайти покупця для другого за величиною в світі виробника чипів NAND, який він оцінює в 18 мільярдів доларів або більше, щоб покрити мільярди доларів перевитрати коштів на своєму зараз банкрутному американському ядерному бізнесі Westinghouse Electric Corp.

За словами двох джерел, гігантські ноутбуки-ядерники проведуть засідання ради директорів 15 червня, щоб прийняти рішення про найбільш зручною тендері.

Western Digital, яка спільно керує основним чіп-заводом Toshiba в Yokkaichi, західна Японія, ускладнила роботу з продажу з юридичної завданням, звинувативши Toshiba в серйозному порушенні контракту на спільне підприємство.

У ньому стверджується, що підрозділ не може бути продано без його згоди і зажадало виняткових прав на переговори.

Але в листі, побачене Reuters, Toshiba вдарила назад, знову попросивши Western Digital припинити кидати виклик планам.

«Toshiba заохочує Western Digital перенаправити значні зусилля, які вона вклала в зрив процесу продажу Toshiba на більш продуктивні канали».

Toshiba і Western Digital не відразу відповідали на запити про коментарі.

За словами джерел, пропозиція Broadcom-Silver Lake привабливо через більш високу ціну в 2,2 трильйона ієн (20 мільярдів доларів).

Це можна порівняти з пропозицією менше 2 трлн ієн від Western Digital, яке також може зіткнутися з антитрестовских перешкодами, оскільки фірма є третім за величиною виробником чипів флеш-пам’яті NAND.

«Природно, що для корпоративної боку Toshiba Broadcom – кращий вибір», – сказало одне з джерел.

Інші учасники торгів включають приватну акціонерну компанію Bain Capital в США з південнокорейським Чіпмейкер SK Hynix Inc (000660.KS) і Тайванську компанію Hon Hai Precision Industry Co Ltd (2317.TW) з японським підрозділом Sharp Corp.

Ссылка на основную публикацию