Facebook в четвер подав судовий позов проти того

Facebook в четвер подав судовий позов проти того, як його переносить дані користувачів ЄС в США було «Глибоко помилковим» і не повинно згадуватися в Верховному Суді ЄС, тому що захист конфіденційності вже були на місці.

Виклик ірландського регулятора даних-це останнє питання, чи є методи, використовувані на великих технологічних компаніях, таких як Google і Apple для передачі даних дає споживачам ЄС достатній захист від стеження США.

Питання безпеки вийшли на перший план після викриття в 2013 році від колишнього американського підрядника розвідки Едварда Сноудена про стеження США викликало масове політичне обурення в Европенфіденціальності вже були на місці.

Facebook каже, що цей випадок може привести до порушень в трансатлантичної передачі даних, які можуть збити економіку ЄС на 1,3 відсотка.

Комісар із захисту даних в Ірландії, який регулює Facebook в якості своєї Європейської штаб-квартири в Дубліні, знайденої в травні, що скарга про систему захисту конфіденційності в механізмах Facebook використовує для передачі даних, були «обгрунтованими».

Він просить Верховний суд Ірландії, щоб передати справу до суду Європейського Союзу (cjeu), який вирішить, чи слід заборонити використання «типових договорів» – загальні правові механізми, використовувані тисячами фірм на передачу персональних даних за межами 28-нації блоку.

Юрист, який представляє Facebook розповів Верховному суду, що у випадку з ірландським регулятором був недосконалий, оскільки не враховує угоди ЄС-США щит конфіденційності, які вступили в силу в серпні минулого року за рішенням побоювань з приводу стеження США.

Відповідно до угоди, заміна для соглашеніяSafe Harbour вбила по CJEU в 2015 році Сполучені Штати прийняли рішення обмежити збір даних і доступу до них європейців, які зберігаються на серверах в США.

«Як ти міг мати цілком обгрунтоване занепокоєння з приводу захисту, які доступні не подивившись на нього (захисна шторка),” Пол Галлахер, що представляють Facebook, сказав Верховний Суд.

«Не повинно бути ніяких посилань, тому що рішення (Уповноваженого із захисту даних), втратила актуальність», – сказав він. «Рішення глибоко помилково».

Галлахер сказав, що рівень прозорості і різних захистів в Сполучених Штатах «відповідність чого-небудь в Європі» і заявив, що суд не почув аргументи експерта про якість захисту приватного життя в США.

Офіс ірландського комісара спочатку став брати участь після того, як австрійський студент юридичного факультету і активіста Макса причетність Шремс подав скаргу в Дубліні про обробку Facebook, його даних в Сполучених Штатах.

Шремс і інші служаки конфіденційності стверджують, що альтернативні механізми, такі як типові положення, що не пропонують європейцям будь-яких засобів правового захисту.

Адвокат, який представляє Шремс, Джеймс Доерті, повідомив суду, що звернення до Європейського суду було «зайвим, або принаймні передчасним», Як ірландський регулятор не повністю дослідив скаргу і не використав всі інструменти, які були в його силах, щоб обмежити потік даних, де права споживачів знаходяться під загрозою.

Ссылка на основную публикацию