Facebook виграв судову справу з позовів США, пов’язаних з

Федеральний суддя в четвер відхилив два позови, намагаючись залучити Facebook Inc до підтримки терористичних груп, дозволивши їм використовувати свою соціальну медіа-платформу для досягнення своїх цілей, включаючи насильство по відношенню до євреїв.

Окружний суддя США Ніколас Гарауфіс в Брукліні відхилив позов про відшкодування збитку в розмірі $ 3 млрд родичами американських жертв нападів ХАМАС, заявивши, що федеральний закон про пристойність в галузі зв’язку, що регулює інтернет-контент, захищає Facebook від відповідальності.

Цей закон «запобігає суди від збудження цивільних дій, які спрямовані на те, щоб накласти відповідь на відповідачів, таких як Facebook, щоб дозволити третім сторонам розміщувати образливі або небезпечні матеріали або не видаляти такий контент після публікації», пише Гарауфіс.

Гарауфіс також відхилив позов близько 20 000 ізраїльських громадян, які побоювалися шкоди від майбутнього насильства. Він сказав, що у них немає законного права вимагати зміни платформи Facebook, тому що вони не можуть показати будь-яку «фактичну або неминучу» травму.

Це рішення є перешкодою для зусиль по залученню таких компаній, як Facebook і Twitter Inc (TWTR.N), до відповідальності за нездатність поліпшити онлайн-мовлення поліцейських користувачів.

Роберт Толчин, адвокат обох груп позивачів, сказав, що Гарауфіс, мабуть, уникнув обмежень відповідно до федеральним Законом про боротьбу з тероризмом щодо таких груп, як ХАМАС, палестинська група, яку Державний департамент призначає іноземної терористичною організацією.

«Існує протиріччя між статутами, які суд повинен був врегулювати, але проігнорувати», – сказав Толчин в інтерв’ю. «Ми плануємо подати апеляцію, тому що ми бачимо серйозні помилки в рішенні».

У своєму електронному листі Фейсбук сказав, що «немає місця в Facebook для груп, які займаються терористичною діяльністю, або за контент, який висловлює підтримку такої діяльності, і ми приймаємо швидкі заходи для видалення цього контенту, коли він повідомляється нам. Ми співчуваємо жертвам І їх сім’ї ».

Конгрес прийняв Закон про пристойність в області комунікацій 1996 роки для регулювання онлайн-порнографії.

Гарауфіс сказав, що заяви, зробленої такою закону в інших контекстах, можливо, підірвали стимули для постачальників інтернет-послуг для видалення контенту, але поки цього достатньо, щоб показати, що «фокус» Конгресу полягає в обмеженні відповідальності.

Бруклинские судові процеси привернули увагу після того, як юридична фірма Facebook Кіркленд і Елліс спочатку призначили молодшого помічника представляти Пало-Альто в каліфорнійській компанії, що спонукало Гараф запитати, чи серйозно це відноситься до справи.

Facebook швидко вилетів зі свого заступника генерального адвоката Пола Грюала, колишнього федерального судді, з Каліфорнії в Бруклін, де він запевнив Гараф, що у компанії «дуже серйозний інтерес до змісту тероризму».

Випадки: Коен та ін. Проти Facebook Inc, Окружний суд США, Східний округ Нью-Йорка, № 16-04453; І Force et al v Facebook Inc в тому ж суді, № 16-05158.

джерело новини

Ссылка на основную публикацию