Fallout New Vegas зброю: моди і коди для установки

Зброя – це одна з найважливіших частин ігор, де є боротьба з противниками. Ця сфера в іграх серії Fallout широка, так як зустрічається не тільки величезна кількість унікального спорядження на будь-який смак, але також є можливість його модифікації, а пошук не такий простий, як здається. Так що цей момент буде цікаво вивчати в процесі проходження. У FallOut New Vegas зброя представлена ​​в неймовірному асортименті, потрібно лише знати, як його знайти, а також мати уявлення про рідкісні екземпляри.


Малюнок 1. Список всього зброї в грі Fallout New Vegas

Як розібратися в опції Fallout New Vegas зброю

Почати варто з того, що бойового спорядження відразу в грі не видають, і все, що є у героя на початку гри – це мізерні навики рукопашного бою. Цього не вистачить, щоб здолати численних і різношерстих ворогів, тому хоч якусь зброю все одно доведеться шукати.

Звичайно, моди і чіти, включені відразу ж, можуть дати будь-озброєння з натисненням однієї лише кнопки. Але це в значній мірі полегшує гру, що у випадку з FallOut неприпустимо. Постапокалипсис не може бути легким. Спочатку навіть у торговців, що займаються постачанням різноманітної зброї, що не буде чогось хорошого. Тому нарощувати бойову міць доведеться поступово і з працею. Рекомендуємо для повноцінної і коректної гри оновити драйвера DirectX.

Також буде потрібно часто користуватися Pip-Boy – комп’ютером, причепленим до руки (Малюнок 2). Деякі гравці вважають, що це незручно, але без цього FallOut не був би собою. Притому за допомогою такого КПК легко переглядати:

 1. Статистику персонажа, його вміння і навички в меню СТАТ.
 2. Дозу опромінення радіацією.
 3. Карти, замітки, радіо – ІНФО.
 4. Інвентар та зброю – снаря.


Малюнок 2. Зовнішній вигляд pip boy в грі

Також Pip-Boy може виконувати роль ліхтарика і лічильника Гейгера. Але, говорячи про бойовому спорядженні, цікавить більше не це, а одне меню – CHAP, де проглядаються:

 1. Наявну зброю.
 2. Костюми та аксесуари.
 3. Предмети для зміни параметрів, на зразок лечилок.
 4. Різні об’єкти, які можуть стати в нагоді в несподіваних ситуаціях, на кшталт шпильок для злому дверей.
 5. Боєприпаси.

Модифікація зброї в Fallout New Vegas включається через кнопку X при відкритому меню CHAP. Перед цим потрібно вибрати озброєння для поліпшення, а потім з меню вибирається модифікація, яка повинна бути встановлена.

Модифікації купуються у деяких торговців, їх в FallOut New Vegas близько 18. На одне зразок встановлюється до трьох поліпшень, і вони не знімаються. Унікальна екіпірування не покращується.

Також при використанні озброєння варто розібратися в характеристиках:

 1. УРО – шкоди, чим більше число, тим краще.
 2. СУ – опірність втрат, чим більше, тим краще.
 3. ВЕС – скільки важить.
 4. СТО – скільки коштує в кришках.
 5. ССТ – поточний стан, знос.
 6. Ефекти – вплив на персонажа від застосування зброї.

Там же вказується, скільки боєприпасів заряджена і залишилося в запасі.

Вогнепальну зброю

Вогнепальна зброя fallout new vegas – поширене в грі, але не найдієвіший. Купується воно у торговців, шукається або відбирається у кого-то, тому буде займати большуючасть інвентарю. Серед рідкісних зразків в грі зустрічаються:

 1. 9-мм пістолет-кулемет Венса – раніше належав легендарному Венс, який в довоєнні часи грабував з подругою Віккі магазини і заправки. Спочатку йдеться, що він знаходиться в казино, але його там не виявиться, тому для отримання пістолета-кулемета доведеться пройти квест. В результаті пістолет-кулемет буде або вкрадений персонажем, або переданий новими власниками добровільно. В ідеальному стані зробить 4382 пострілу. Це єдиний унікальний пістолет-кулемет в грі, якщо немає доповнень.
 2. Серед пістолетів особливо виділяється Таємничий револьвер Магнум – зброя, якою володіє таємничий незнайомець. Видобувається через консольний код «player.additem 00050F92 1» Цей пістолет, виконаний з срібла і перламутру, має кращий темп стрільби з подібних йому, і може вистрілити 750 раз. При використанні буде музика Таємничого незнайомця, при навичці Скритність 50 його проносять туди, куди зі зброєю заборонено. Якщо кинути, підібрати вже не можна.
 3. Серед гвинтівок карабінів і автоматів виділяються п’ять рідкісних – пневморужьyo «Дитя Абілін», «Всеамериканський», «Крисобой» з глушником і «Машина» і т.д (Малюнок 3).
 4. Унікальна снайперська гвинтівка – скаута Гобійського кампанії. Вона трохи краща за звичайну гвинтівки, зношується в два рази повільніше і на неї не можна встановити глушник.
 5. Серед бойових і мисливських рушниць виділяються «Великий бум» і «Обідня дзвін».


Малюнок 3. Приклади вогнепальної зброї в грі

Зброя енергетичного класу

Енергетична зброя Fallout New Vegas – це фішка ігор Фоллаут. Воно тут так само поширене, як і вогнепальну, а знайти теж неважко. Втрати у них приблизно однаковий, а ось шанс виконати критичний удар за допомогою енергетичного спорядження зазвичай вище, як і шкоди в секунду. Як боєприпасів використовуються енергетичні батареї.

Розповідати про все енергетичному озброєнні буде довго, а ось на унікальних примірниках варто зупинитися:

 1. Серед пістолетів це «Бластер Чужих», «Пиу-Пиу», «Імпульсний пістолет» і «Зниклий лазерний пістолет».
 2. Гвинтівки й рушниці – «YCS / 186», «Лазерна гвинтівка Ван Графф» і їх же плазмова гвинтівка, «Q-35 Модулятор» і т.д.
 3. Важка екіпірування – це прототип «Тесла-Бітон» і «Алгоритм Евкліда», який вдаряє буквально променем Зірки Смерті, розкидаючи ворогів в радіусі ураження, навіть якщо ті в броні. Це бойове спорядження використовується раз в ігрові добу (Малюнок 4).

Примітка: Модифікувати саме ці моделі не можна. Однак якщо взяти інші, простіше і поліпшити їх, то модифіковані показники можуть виявитися в рази краще, ніж у легендарних. Це і є один з головних інтересів – іноді зі звичайної гармати виходить спорядження потужніший, ніж дающееся після квестів.


Малюнок 4. Зовнішній вигляд енергетичної зброї в грі

Вибухівка і снаряди

Цей вид озброєння використовується нечасто, але в деяких ситуаціях це найкраща зброя. Воно потужне, має широке коло радіаційного ураження і високий шкоди. Серед популярних в грі – «Товстун», який навіть не є легендарним (Малюнок 5).

Вдосконалений Товстун буде важити легше на 50%, якщо модернізувати, і більше для цього виду озброєння нічого не передбачена, так як він сам по собі хороший.


Малюнок 5. Список вибухівки в грі

Щоб краще користуватися «Товстуном», доведеться покращувати власні навички, в першу чергу, вибухівку, так як вона впливає на дальність і точність прицілювання. А для використання «Товстуни» це важливо.

Унікальні екземпляри з цієї області серед гранатометів – «Бух-бух», «Милосердя», «Аннабель». Ручні об’єкти і міни не мають рідкісних екземплярів. Особливу спорядження вказується тільки в рамках оригінальної гри, без DLC.

Холодну зброю

Одна з великих помилок гравців в FallOut – думати, що гра проходиться з крутими енергетичними гарматами, рушницями і «Товстуном», яка влаштовує локальний ядерний Пекло на обраної області. Насправді ніколи не можна нехтувати навичками рукопашного бою і спорядженням для ближнього бою, тому що іноді нічого крім них і не залишається.

Холодна зброя в Fallout New Vegas підрозділяється на три категорії, в двох є унікальні екземпляри:

 1. Ріжуче – «Клинок Сходу», «Тесак», «Ніж Шансу», «Визволитель», «Фігаро» і т. Д (Малюнок 6).
 2. Ударне.
 3. Метальний.

Про двох останніх категоріях і модифікаціях холодного озброєння в цій грі буде розказано в наступному розділі. Говорячи про ріжучих примірниках – рідкісні предмети, як раз і є покращеними версіями звичайних. Наприклад, Тесак – це поліпшена версія Сікача.


Малюнок 6. Приклади холодної зброї в грі

Щоб полагодити тесак, стане в нагоді сікач, але ось з сікача зробити тесак не вийде.

Ударне і метальна зброя

Ударне унікальну зброю в грі – це суперкувалда «Бебі!», «Драйвер – ключка Нефі» з особливою атакою і «Проста дубина» – поліпшена версія свинцевою труби, завдає більше шкоди.

Є ще метальний спорядження на кшталт ножа, списа і топірця, без рідкісних екземплярів. Модифікації стосуються всіх трьох груп, і так як тут не потрібні звичайні для вогнепальної і енергетичної екіпіровки характеристики, воно змінюється інакше.

Покращене холодну озброєння просто стає іншим предметом, більш небезпечним і складним, завдяки навику «Очманілі ручки», а також всемогутнім клею і скотчу. Однак, не варто його недооцінювати – холодну спорядження береться туди, куди з вогнестрілів і великими гарматами не можна.

Знайти список рідкісного зброї FallOut New Vegas легко в інтернеті, там же докладно розповідається, де і що слід шукати. Повну інформацію краще брати з Wiki по FallOut.

Зброя рукопашного бою

І ось настав той момент, коли не залишилося більше нічого – важку зброю вже давно скинуто, є тільки озброєння рукопашного бою і броня. Без неї, до речі, вступати в ближній бій буде небезпечно, тому що навички можуть підвести, та й сили опинитися не рівні. Однак, не все так просто.

Всупереч поширеній думці, бойові екземпляри ближнього бою – одна з кращих деталей гри, тому що навіть рідкісні зразки не вибагливі до навичок, крім, звичайно, «Без зброї». Прокачуючи його і підбираючи легендарне обмундирування можна безшумно завдавати великої шкоди ворогам за допомогою кастетів і рукавичок. Так, серед унікальної екіпіровки для рукопашного бою: «Відкривачка», «Відплата полеглих», «Тостер Паладіна» і т.д. А також модні кастети з написами Love і Hate. Якщо вам цікаво дізнатися чіткоди для гри, то можете скористатися програмою Chemax, що б знайти їх.

Перерахувати види озброєння в FallOut New Vegas можна, але це займе вкрай багато часу. Краще сісти і пограти в гру, проте, пошук легендарних об’єктів передбачає сутички з численними бандами і проходження квестів, а характеристики не завжди будуть настільки гарні, як хотілося б. У будь-якому випадку якщо отримувати задоволення від процесу, запастися терпінням і нікуди не поспішати – веселощі забезпечено.

Ссылка на основную публикацию