Фан-арт 2 сезону «Каратель» не залишить вас байдужими

Другий сезон серіалу Marvel «Каратель» знаходився на стадії пост-продакшен ось уже кілька місяців, і тепер, завдяки новому фан-арту, що з’явився в інтернеті зовсім недавно, ми вважаємо дні до прем’єри нового сезону. Фан-артом поділився користувач Reddit під ніком Snoreyn. Робота фаната є постер сезону, натхненний кінцівкою першого сезону, і побачити його ви можете нижче. Зображення культового черепа Карателя стало особливим, завдяки тому, що викладено воно осколками скла – відсилання до того, як у фіналі першого сезону Касл бив Біллі Руссо особою в скло на атракціоні. За словами Стівена Лайтфута, шоураннер проекту, у другому сезоні дослідження Касла продовжитися, і спроби зробити його тим, ким його хочуть бачити фанати, теж.
Фан-постер до 2 сезону «Каратель»

«Це завжди непросто, тому що завжди знайдуться ті люди, які будуть задоволені, іншим же це буде не до душі, і будуть ті, що опиняться посередині», – говорить Лайтфут. «Особисто моя думка полягає в тому, що ви просто повинні бути вірні персонажу і історії, яку ви розповідаєте. Очевидно вам хочеться, щоб його любили, але якщо ви будете переживати про аудиторію, це може завести вас в глухий кут. Мені здається, нам варто і далі бути вірними характеру Френка, і зробити його тим, з ким люди хочуть проводити час ».

Мало того, Лайтфут продовжив обговорювати потенціал другого сезону «Каратель», що затьмарює сезону, особливого після другого сезону «Залізного кулака», що завершився десятьма епізодами. «Це цікаво», – каже Лайтфут. «У мене завжди запитували: Ви хотіли б десять? І я відповідав: тоді у вас було б менше історій. Мені завжди хотілося, щоб це було повільне шоу. Мені завжди здавалося, що у нас було по тринадцять, і у нас має бути досить історій ».

Кадр із серіалу «Каратель»

Після закриття «Люка Кейджа» і «Залізного кулака» глядачі, які тільки почали знайомитися з Френком Касл, переживають, що подібна доля може спіткати і «Каратель». Але давайте не будемо ховати проект завчасно, адже не виключено, що серіал ще раз продовжать.

Каратель 2 сезон дата виходу

Очікуємо що дата виходу серіалу Каратель залишиться без зміни і відбутися в листопаді 2018 року на Netflix.

А що ви думаєте про фан-арте? Який із серіалів Marvel вам подобається найбільше? Швидше розкажіть нам все, що ви думаєте, в коментарях!

Перший сезон «Каратель» доступний для перегляду вже зараз, а ось другий, найімовірніше, з’явиться вже в 2019 році. Не забувайте стежити за новинами!

Ссылка на основную публикацию