Фанат переробив трейлер «Капітан Марвел» в хронологічній послідовності

Якщо Ви все ще перебуваєте під враженням від довгоочікуваного трейлера фільму «Капітан Марвел», який злегка всіх нас завантажив, то Вам неодмінно варто подивитися трейлер, відредагований фанатом. Користувач Youtube під ніком Zorklis недавно дебютував в своєму редагуванні трейлера «Капітан Марвел», який спробував вибудувати в хронологічній послідовності. Хоча насправді неясно, яка саме частина тимчасової шкали буде відповідати цьому розрізу, це допомагає виправити деякі з швидко вирізаних послідовностей трейлера. Фанати Марвел вважають, що сам фільм буде демонструвати речі нелінійним чином, так як Керол Денверс вже буде володіти своїми силами на початку фільму.

Кадр з фільму «Капітан Марвел»

«Я думаю, що те, як фільм відкривається, сильно відрізняється від оригінального фільму, і тому, що вона – героїня, з якої ми не були знайомі раніше, ми можемо розповісти цю історію структурно так, щоб вона відчувала себе несподіваною, і сподіваюся, буде тримати аудиторію в рівновазі», – говорить Нейт Мур, продюсер фільму.

«Мені здається, що існує структура фільму, при якій глядачі дуже швидко можуть вгадати, що буде далі», – продовжує Мур. «Так, роблячи кінофільм про походження, внутрішньо, ми говоримо про те, як ми можемо порушити цю структуру. Наприклад, «Капітан Марвел» – кінофільм про походження головної героїні, з якою Ви зустрічалися раніше, але ми вважаємо, що ми зіткнулися зі структурою, яку традиційної не назвеш ».

Кадр з фільму «Капітан Марвел»

«Відбувається знайомство з персонажем, у нього є проблема, він отримує повноваження, потім він дізнається про силах, після чого він, ймовірно, бореться з лиходієм з подібними силами», додав Мур. «Така структура у типових фільмів, але в міру того, як ми вводимо нових героїв, ми прагнемо відшукати способи зруйнувати цю структуру».

Що з цього вийде, ми дізнаємося вже 7 березня наступного року, коли відбудеться прем’єра фільму «Капітан Марвел».

Ссылка на основную публикацию