Фанат створив несамовитий триб’ют-арт, на якому герої Marvel оплакують Стена Лі

Догляд Стена Лі на початку поточного тижня потряс багатьох шанувальників Marvel до глибини душі і навіть породив досить несамовитий фан-арт. BossLogic недавно поділився малюнком, який зроблений на честь Лі. На ньому показані різноманітні персонажі Marvel, які зібралися на похоронах Стена Лі. Персонажі варіюються від тих, кого Лі допоміг створити (Тор і Людина-павук), до інших знаменитих персонажів, таких як Танос і Росомаха. Фан-арт обов’язково зачепить струни душі фанатів, адже Стен Лі зіграв дуже важливу роль в кіновсесвіту Marvel, а його камео в фільмах MCU були справжньою вишенькою на торті. На щастя, як натякнув в недавньому інтерв’ю Кевін Файг, світ все одно побачить камео Стена Лі на великому екрані в «Месники 4», і, можливо, навіть в інших кінокартинах.

Триб’ют-арт від BossLogic

«Я не збираюся розкривати секрети, проте скажу, що Стен завжди цінував хороший сюрприз», – сказав Файг про можливість появи камео Стена Лі в інших кінофільмах.

Народився Стенлі Мартін Лібер в 1922 році, Лі почав працювати над коміксами в 1939 році, коли комікси Marvel ще не користувалися популярністю, і називалася Timely Comics. Популярність прийшла лише в 1960-х роках. Разом з Джеком Кірбі він працював над створенням Фантастичної четвірки і всесвіту Marvel, яку ми знаємо. Стів Дітко допоміг Стена Лі створити Людини-павука і поглянути на те, що він може бути супергероєм. Звідси він допоміг створити деякі з найбільш популярних коміксів, кіноперсонажів, включаючи Людей Ікс, Чорну Пантеру, Месників, шибайголова, Доктора Стренджа і масу інших персонажів.

В одному зі своїх інтерв’ю 2015 року Стен Чи роздумував про те, що раніше він навіть подумати не міг, що його комікси породять багатомільйонну франшизу.

Одне з камео Стена Лі

«Ні, ні, багато років тому, коли я робив ці комікси, ми безкоштовно їх людям роздавали», – говорив Лі. «Коміксів випускалося більше, ніж нам було потрібно. Хлопець приходив за бутербродами з аптеки. Ми говорили: «По дорозі додому Ви не хотіли б взяти ці книги?» Ми б навіть вручили оригінальний твір мистецтва, хоча воно б нічого не коштувало! Все змінилось”.

Вранці понеділка Лі був госпіталізований в клініку Cedars-Sinai зі свого будинку в Голлівуд-Хіллс.

Ссылка на основную публикацию