Fifa mobile не підтримує на вашому пристрої

Вітаю Вас, шановний відвідувач сайту! Якщо у вас після установки гри fifa mobile вийшло повідомлення, про те, що ваш пристрій недотримується, то вам тоді сюди, в цій інструкції, я розповім вам чому з’являється повідомлення fifa mobile не підтримує на вашому пристрої.

Був у мене зовсім недавно випадок, після установки гри і додати обліковий запис до гри, у мене з’явилося повідомлення «Ваш обліковий запис FIFA Mobile прив’язана до Play гри. На жаль, ваш пристрій не підтримує в новому сезоні FIFA Mobile. »
Відразу я наповнював в чому справа, чому гра не хоче запускатися може причина в облікового запису, виявляється справа зовсім в іншому.
Виявляється справа в характеристиках телефону.
Які характеристики впливають на підтримку запуску гри?
Щоб ваш пристрій запустило гру і пройшла перевірку сумісності з грою, ваш телефон повинен мати наступні характеристики.
Оперативна пам’ять хв 1Гб і чотирьох ядерний процесор, ось все характеристики, які необхідні для сумісності гри з вашим пристроєм.
Якщо ваш пристрій має двоядерний процесор, то просто на просто гра не запуститися на вашому пристрої – замість гри ви побачите повідомлення fifa mobile не підтримує на вашому пристрої.
Якщо ви встановили гру на комп’ютері або ноутбуці використовуючи програму bluestacks, а програмі видає помилку «Ваш профіль FIFA Mobile прив’язана до Play гри. На жаль, ваш пристрій не підтримує в новому сезоні FIFA Mobile. », То цю помилку можна виправити в програмі.
Як запустити фіфа mobile в програмі bluestacks, я зараз вам докладно і покроково розкажу.

Отже, в програмі bluestacks, вам потрібно натиснути на кнопку з малюнком «шестерінки», в меню, що розкрилося натиснути на пункт «Налаштування».

В наступному кроці, у вас відкриється меню налаштувань, де вам потрібно буде вибрати пункт «Движок», в розкрився розділі, вам потрібно прибрати галочку з пункту «DirectX», потім встановити галочку напроти пункту «OpenGL».
Далі прибираємо галочку з пункту «Використовувати просунутий графічний движок (Бета)» і ставимо галочку «Використовувати дискретну відеокарту».
І найважливіший пункт рядка «Вибрати кількість CPU і RAM» – (Ядра CPU) нам потрібно встановити чотири ядра.
Оперативну пам’ять можна залишити за замовчуванням.

Після того як ви встановили і поставили значення «Ядра cpu 4», вам потрібно буде натиснути на кнопку «Запустити знову».
Зверніть увагу: якщо на вашому комп’ютері встановлений двох ядерний процесор, то чотири ядра ви не зможете виставити.

Після того як ви виставите в програмі чотири ядра, і перезапустіть програму, ви можете запустити fifa mobile.
Після всіх виконаних дій гра завантажиться на вашому комп’ютері, вам залишиться тільки вказати ім’я «нік» і натиснути на кнопку «Далі».
Ось таким ось чином можна пограти в fifa mobile в програмі bluestacks.

Тепер ви знаєте чому фіфа мобайл не починається на будь-якому пристрої, вся справа в кількості ядер вашого пристрою.
На цьому я буду закінчувати інструкцію, всім поки, приємною вам гри, до нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию