Фільм «Аквамен» висловлює подяку фанатам за допомогу в очищенні океанів

Очікується, що «Аквамен» змусить глядачів абсолютно по-іншому поглянути на океанський світ, і, схоже, що вони вже зараз перенесли це відчуття в реальний світ. Офіційний акаунт фільму «Аквамен» в Твіттері недавно виклав відео, присвячене деяким шанувальникам, які взяли участь в міжнародній прибережній очищення, що проходила минулого місяця. Багато фанатів вважають кампанію неймовірною, так як вона несе в собі прагнення головного персонажа зберегти океан. Як шанувальники бачили в «Лізі справедливості», Артур Каррі не схвалює забруднення океанів людьми, почуття, що розділяється його зведеним братом Ормом.
Кадр з фільму «Аквамен»

Thank you Ocean Heroes for joining and at the International Coastal Cleanup. To continue protecting our oceans, visit

– Aquaman Movie (@aquamanmovie)

«Це так типово для людей, і це те, що Орм ненавидить», – пояснює Джеймс Ван, режисер фільму. «Він ненавидить наше ставлення один до одного, а також те, що ми ставимося до нашої планети зі зневагою. Ідея тут в тому, що все лайно з поверхневого світу буквально скочується до нього і до його народу. І він просто втомився від цього».

«Він – свого роду еко-воїн», – сказав про свого персонажа Патрік Вілсон. «Він дуже злий на світ людей, який забруднює його океани протягом століть».

Фото зі зйомок фільму «Аквамен»

Навіть з любов’ю фільму до океану, схоже, що Аквамен не ухилятиметься від деякої жуткость, яка ховається під ним.

«У мене не було наміру знімати фільм жахів», – говорить Ван. «Фільм не про це. Так уже сталося, що ми маємо справу з прекрасним, чарівним світом, але в той же час, знаєш, і страшним. Люди бояться океану, тому що вони не знають, що там внизу. Там всі ці істоти, що живуть в океані, які небезпечні для людей ».

Що ж ще до кінця поточного року ми отримаємо можливість оцінити чергову роботу Джеймса Вана. Нагадаємо, що прем’єра фільму «Аквамен» відбудеться 21 грудня цього року. А Ви вже звільнили час для походу в кіно?

Ссылка на основную публикацию