Фільм «Месники: Війна нескінченності» завоював весь світ, про що свідчить інфографіка

Disney випустила новий інфографіка, докладно описує успіхи кінострічки «Месники: Війна нескінченності» від Marvel Studios, Супергеройське кіно номер один у всьому світі і четвертого за величиною релізу всіх часів. Фільм зібрав касу в 678,7 мільйонів доларів тільки всередині країни і 1,367 мільярда на міжнародному рівні, що в загальному виходить 2,046 мільярда доларів! Так, фільм братів Руссо переплюнув діснеївські «Зоряні війни: Пробудження сили» (936 млн), «Аватар» Джеймса Кемерона (749 млн) і навіть «Чорну Пантеру» Marvel Studios (700 млн) всередині країни. У світовому прокаті «Месників: Війні нескінченності» дісталося четверте місце після «Аватара» (2,78 млрд), «Титаніка» (2,18 млрд) і «Пробудження сили» (2,04 млрд).
Інфографіка успіхів фільму «Месники: Війна нескінченності»

Marvel тепер проводить найбільший внутрішній дебют всіх часів з 257,7 млн ​​доларів і найбільший глобальний дебют з 640,5 млн, скинувши попереднього рекордсмена «Форсаж 8».

«Війна нескінченності» зібрала 300 мільйонів доларів на внутрішньому ринку всього за п’ять днів, 400 млн за 9 днів, півтора мільярда за 15 днів і 600 мільйонів доларів протягом 26 днів.

За межами країни епічний супергеройський блокбастер в короткі терміни переплюнув кордон в 1 млрд доларів, виконавши подвиг всього за 11 днів. Рубіж у 2 млрд доларів було перейдено за 48 днів і картина стала всього лише четвертою в історії, з тих, яким вдалося заробити понад 2 млрд доларів.

Кадр з фільму «Перший месник: Протистояння»

У липні відбулася прем’єра іншого фільму Marvel Studios «Людина-мураха і Оса», який збільшив загальний заробіток студії до 17 мільярдів доларів, зробивши кіновсесвіту Marvel найбільш касовою франшизою всіх часів. В цьому році Marvel Studios відсвяткувала свій 10-річний ювілей.

На рахунку студії чотири з десяти найбільш касових фільмів усіх часів: «Війна нескінченності» (№4 у списку – 2,046 млрд), «Месники» (№6 – 1,518 млрд), «Месники: Ера Альтрон» (№8 – 1,405 млрд) і «Чорна Пантера» (№9 – 1,34 млрд).

«Війна нескінченності» і «Чорна пантера», як очікується, буде претендувати на премію Оскар в номінації «Кращий популярний фільм», про що оголосила Академія раніше. Кевін Файг, керівник Marvel Studios, який стоїть на чолі КВМ з «Залізної людини», випущеного в 2008 році, на початку року сказав, що він не стурбований відсутністю у студії премій. Файг зауважив, що краще мати масу шанувальників, ніж масу нагород.

Ссылка на основную публикацию