фільтр & quot; Tilt-Shift & quot ;: розмиття заднього плану на фото

Хотіли б виділити чоловічка на вдалому фотознімку, зробити його по праву героєм кадру; то цей урок, як раз, то що вам потрібно. Озброюємося інструментами програми Фотошоп, і слідуючи моїм підказкам створюємо ненав’язливе розмиття заднього фону.

Як зробити розмиття заднього плану:

1. Відкриваємо зображення.

2. Робимо копію шару (комбінація клавіш +)

3. На копії шару зробимо виділення об’єкта будь-яким зручним способом. Я віддаю перевагу «швидке виділення».

Кисть повинна бути зі знаком «+». Розмір кисті можна змінювати, затискаючи клавіші «{» – для зменшення кисті і «}» – для збільшення. Якщо виділили більше, ніж потрібно, то міняємо кисть на «-» і прибираємо зайве

4. Після того, як об’єкт виділено, натискаємо на «уточнення краю»

і у вікні, акуратно проходимся по краях виділяється об’єкта пензлем.

Так само можна поставити галочку у віконці «розумний» радіус і підібрати потрібний нам. Подивіться в чому у вас стоїть «Висновок об’єкта» і можете для зручності зробити висновок в Новий шар. Тиснемо «ок».

Ми бачимо, що об’єкт виявився на новому шарі і тепер можемо приступати до розмиття заднього плану

5. Вибираємо копію фону, заходимо в фільтри і в російській версії фотошопа знаходимо фільтр «нахил-зміщення». Кількома на нього.

Тепер у нас має бути найвідповідальніша робота. Нам потрібно підібрати і розташувати лінії цього фільтра так, щоб у нас вийшло природне розмиття. В даному випадку я потягнула за центральну точку і опустила в самий низ, під фото. Верхню межу фільтра у вигляді уривається лінії я розташувала трохи вище середини фото, кордон фільтра у вигляді суцільної лінії залишила внизу. Підбираємо радіус розмиття. Я зробила 14 пікселів. Тиснемо «ок»

6. Так як мені не подобається вийшов світлий орел, навколо голів дітей і десь частину фону була захоплена при розмиття, то я додаю маску і м’якої чорної пензлем з прозорістю близько 15% малюю на білій масці, трохи проявляючи задній план, приховуючи кордону .

Ореол забирається, а й одночасно проступає задній фон. Тут саме час включити художнє бачення і малюючи на масці зробити все, як можна природніше. Так, десь вийде промальовувати фон так, що ледве зменшиться розмиття.

Якщо зробили більше ніж потрібно, завжди можна поміняти кисть на білу і акуратно повернути до потрібного нам вигляду. А, щоб таких проблем з прорісовиваніе не було, раджу завжди більш ретельно виділяти об’єкт

7. Чи задоволені результатом? Якщо так, то зберігаємо всі в потрібному нам форматі і хвалимося друз

Ссылка на основную публикацию