Firefox – відгуки користувачів про браузері

Оскільки Файрфокс вкрай популярний серед інтернет-користувачів, багато беззастережно встановлюють його, особливо не вчитуючись в функціонал і список можливих проблем. Відгуки допомагають досвідченим користувачам розглянути всі нюанси і, виходячи з них, зробити висновки про встановлення.

Позитивний відгук від користувачів

Працюю з даними оглядачем дуже давно і як піарник, і як девелопер, віддаю свій голос саме йому. Мені важлива стабільність роботи, синхронізація інформації, кількість потрібних підключених доповнень і можливість зміни оформлення. Хоча на ПК є й інші браузери, цей подобається більше за інших. Пошук даних здійснюється через Гугл, хоча пошукова система налаштовується.

Хочу окремо вказати на відмітні риси Мозіли:

 • підтримує величезне число доповнень,
 • є інтегрована панель пошуку за словниками та пошуковим машинам,
 • є підтримка вкладок, тобто в одному вікні відкривається кілька сторінок,
 • блокує спливаючі рекламні оголошення,
 • є необхідні інструменти для веб-розробника,
 • вбудований отображатель PDF-файлів,
 • адаптивне оформлення і настройка роботи браузера на свій розсуд,
 • зберігання паролів – надійно, оскільки можна задати «Єдиний персональний пароль», яким шифруються всі інші дані,
 • що добре – контент завантажується миттєво,
 • браузер оновлюється самостійно, як і наявні доповнення,
 • є система інтеграції РСС-потоків – «Живі закладки».

За підсумком хочу відзначити, що це надійний, стабільний пошуковий браузер. Він підтримує синхронізацію, тому персональна інформація буде з вами на планшеті, смартфоні, і будь-якому іншому пристрої. У рейтингу Файрфокс займає третє місце і перше – серед фривольних програм. Пов’язано це з тим, що до нього є безліч розширень, над ним постійно працюють, його покращують. Для старих пристроїв він досить важкий, оскільки вимагає багато ОЗУ. Так я залишаю позитивний відгук про браузері мозила «Фірефох».

Негативний відгук від користувачів

Мені так шкода, що браузер Файрфокс став нестерпним. Незрозуміло, що сталося з його розробниками і що вони думають. Спочатку все було добре, але деякий час тому почали відбуватися божевільні речі.

Збережені закладки стали періодично пропадати, вони то є, то їх немає. Звісно браузера – не рідкість, а встановлювати нові розширення не варто, оскільки після цього запустити браузер стане нереально. Спочатку я думала, що проблема в моєму ПК, я перевіряла його на віруси, намагалася прискорити і навіть поміняла процесор на більш новий. Після цього знову пробувала встановити Mozilla – результат той же. У багатьох моїх знайомих проблема так само не зникла. Доводиться сидіти через Яндекс, хоча він мені не подобається.

Сподіваюся, що розробники впораються з цією проблемою якомога швидше.

Ссылка на основную публикацию