Фон для яндекс браузера рухомі картинки: як встановити?

Серед унікальних можливостей популярного у російськомовної аудиторії яндекс.браузер, розробленого вітчизняної корпорацією, особливо яскраво виділяється персоналізація. У володарів даного оглядача, є можливість встановлювати фонове зображення для всіх нових створюваних вкладок, причому як статичну його різновид, так і повністю анімовану.

Шпалери для Яндекса

На сьогоднішній день, оглядачеві вельми складно виділитися на тлі численних аналогів, так як стандартні теми досить посередньо здатні відображати смаки і переваги користувачів. Фон для яндекс браузера рухомі картинки здатні вивести персоналізацію програми на абсолютно новий рівень, так як помітно покращують візуальну складову браузера.

ВАЖЛИВО! У плані продуктивності, анімований аналог фону має ряд недоліків, так як на програвання заданої анімації, йде значна частина ресурсів комп’ютера.

Незважаючи на те, що статичну картинку в якості фону для нової вкладки можна встановити будь-яку, в разі з динамічним аналогом, доведеться обмежитися запропонованими розробниками варіантами. Їх досить багато і вони цілком здатні додати індивідуальності зовнішнього вигляду оглядача і використовуваному пристрою в цілому.

Особливості динамічних зображень

Напевно кожен користувач стикався з різного роду анімаціями в процесі роботи в мережі інтернет. По-суті, вони здатні замінити короткий відео-ролик або один з його епізодів. У випадку з фоном браузера, подібні можливості представляються оптимальним рішенням для створення потрібної стилістики та підвищення загальної візуальної привабливості програми.

У подібного роду функції, є ряд особливостей, які в обов’язковому порядку слід враховувати в процесі використання. До них відносяться:

  • Обмеженість вибору зображень варіантами, встановленими в браузері;
  • Навантаження на обчислювальні можливості використовуваного пристрою;
  • Ефективне поліпшення зовнішнього вигляду програми.

ПОРАДА! Оскільки даний варіант є досить вимогливим до ресурсів комп’ютера, рекомендується використовувати його тільки в тому випадку, якщо стандартна продуктивність браузера не викликає нарікань.

Важливо врахувати той факт, що використання анімації негативно позначається на часі автономної роботи ноутбука, через що, в програмі передбачена функція автоматичного її відключення в разі роботи пристрою від батареї.

установка фону

Щоб успішно включити подібну можливість в програмі, не потрібно будь-яких спеціальних знань і зусиль. Для цього необхідно відкрити нову вкладку і знайти кнопку Налаштувати екран, після чого натиснути на неї. Потім слід вибрати підходящий варіант, після чого, натиснути кнопку Застосувати.

У додатку передбачена можливість включення і відключення анімації обраної теми. Реалізується вона в тому ж меню, де здійснюється вибір фону, шляхом натискання клавіші пауза або плей в центрі екрану.

Дизайн подібного роду тим адаптаційний, що дозволяє коректно відображати вміст різних сайтів без втрати інформативності і функціональності. Зважаючи на це, слід очікувати, що обрана тема буде повністю відображатися лише при відкритті нової вкладки, в той час як при роботі з будь-яким інтернет ресурсом, її елементи будуть відображатися лише частково.

Завдяки цьому алгоритму, можна цілком успішно встановлювати і змінювати фонові зображення в будь-який зручний час за бажанням користувача, що дозволяє в разі необхідності, оновлювати зовнішній вигляд програми.

Ссылка на основную публикацию